mBank: czy masz pomysł na biznes?

mBank: czy masz pomysł na biznes?

Ruszyła najnowsza kampania mBanku, promująca ofertę dla Klientów firmowych – kredyty na start oraz wygodny i nowoczesny rachunek mBIZNES konto. 

Nowa kampania reklamowa eksponuje mocne strony oferty firmowej mBanku – możliwość uzyskania kredytu na rozpoczęcie działalności firmowej do 10 tys. zł oraz bezpłatny rachunek mBIZNES konto, umożliwiający wykonanie darmowych przelewów do ZUS i US. Kampania oparta jest na sloganie: „Ty masz pomysł na biznes, my mamy dla Ciebie mBIZNES konto”. Działania reklamowe będą prowadzone we wrześniu i październiku.Zależało nam na najskuteczniejszym dotarciu do grupy docelowej, czyli w tym wypadku przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą. Dlatego, poza standardowymi działaniami, zdecydowaliśmy się również na takie aktywności, jak kolportaż ulotek w miejscach, gdzie osoby zakładające firmę powinny się pojawić – mówi Joanna Sobolewska z departamentu marketingu, odpowiedzialna za przygotowanie kampanii mBanku. Działania reklamowe będą prowadzone w głównych portalach internetowych oraz stacjach radiowych. Towarzyszącą kampanii kreację będzie można także zobaczyć m.in. na 80 cityboardach w centrach biznesu w największych miastach Polski. Dodatkowo działania będą również prowadzone przed Urzędami Skarbowymi, Urzędami Miasta, Głównym Urzędem Statystycznych oraz w biurach rachunkowych.mBank jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ciągu przeszło 10. lat istnienia na rynku, otrzymał dziesiątki nagród i wyróżnień, w tym te najcenniejsze: m.in. tytuł „Złotego Banku2010” w plebiscycie Bankier.pl i Pay U, przyznawany przez internautów (luty 2011 r.), tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator (grudzień 2010 r.) oraz przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi2010” (wrzesień 2010 r.)
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.