Ubezpieczenie mieszkania w mBanku nawet 20 proc. taniej

Ubezpieczenie mieszkania w mBanku nawet 20 proc. taniej

mBank wspólnie z BRE Ubezpieczenia przygotował promocję ubezpieczenia Mieszkanie 24h. Dzięki niej można zaoszczędzić nawet jedną piątą wysokości rocznej składki. Aby skorzystać ze specjalnej oferty wystarczy złożyć wniosek on-line.

Promocja ubezpieczenia Mieszkanie 24 h polega na obniżeniu miesięcznej opłaty z tytułu ubezpieczenia:
w wariancieMinimum – z 19,90 do15,90 zł,
w wariancie Medium – z 24,90 do 19,90 zł,
w wariancie Maksimum – z 34,90 do 29,90 zł.

Aby skorzystać z promocji wystarczy złożyć wniosek o przystąpienie do ubezpieczenia do 31 grudnia br., a obniżona wysokość opłaty obowiązywać będzie przez 12 kolejnych miesięcy.Z naszych doświadczeń wynika, że jesienią wzrasta zainteresowanie produktami ubezpieczeniowymi. Aby dodatkowo zachęcić Klientów do ubezpieczenia własnego „m” przed najczęstszymi zdarzeniami takimi jak zalanie lub pożar, zdecydowaliśmy się zaproponować nowe, promocyjne warunki cenowe – komentuje Piotr Puchalski, ekspert ds. ubezpieczeń w mBanku.Nasi Klienci mogą samodzielnie ubezpieczyć swoje lub wynajmowane mieszkania zaledwie w ciągu kilku minut bez konieczności wychodzenia z domu oraz spotykania się z agentem ubezpieczeniowym – wyjaśnia Beata Piotrowska – Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Direct w BRE Ubezpieczenia. Dodatkowo produkt jest dostępny w trzech wariantach, co umożliwia Klientowi dopasowanie sum ubezpieczeń do własnych potrzeb – dodaje.W ramach ubezpieczenia Mieszkanie 24h,ochroną ubezpieczeniową objęte są elementy stałe mieszkania oraz jego wyposażenie. Dodatkowo, ubezpieczony uzyskuje ochronę OC, która przyda się, gdy np. wyrządzi on szkodę w mieszkaniu sąsiada.Produkt przygotowany wspólnie z ekspertami z BRE Ubezpieczenia TUiR S.A. dostępny jest dla wszystkich posiadaczy bezpłatnego eKONTA w mBanku, którzy mogą przystąpić do ubezpieczenia wypełniając prosty wniosek on-line w serwisie transakcyjnym. mBank jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ciągu przeszło 10. lat istnienia na rynku, otrzymał dziesiątki nagród i wyróżnień, w tym te najcenniejsze: m.in. tytuł „Złotego Banku 2010” w plebiscycie Bankier.pl i Pay U, przyznawany przez internautów (luty 2011 r.), tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator (grudzień 2010 r.) oraz przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010” (wrzesień 2010 r.).
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.