KartoMania mBanku: zwycięzca odjechał sportowym Audi TT

KartoMania mBanku: zwycięzca odjechał sportowym Audi TT

Kolejna odsłona popularnej Loterii KartoMania zakończyła się wręczeniem kluczyków do wartego ponad 100 tys. zł samochodu Audi TT. Podobnie jak w poprzednich  dwóch edycjach, także w tej udział wzięło prawie 100 tys. Klientów mBanku.

Loteria trwała od połowy kwietnia do połowy lipca br. Każdą płatność kartą kredytową lub debetową wykonywaną w tym okresie mBank zamieniał na los w loterii. Dodatkowo, jeśli była to płatność zbliżeniowa, uczestnik loterii otrzymywał dwa losy. Każdy los zwiększał szansę na wygraną, a zwycięzca zapłacił swoją kartą 56 razy. Główną nagrodą loterii było sportowe Audi TT, jednak w puli całej loterii znalazło się ponad tysiąc nagród wartych łącznie 320 tys. zł. Nasi Klienci należą do osób najchętniej płacących kartami, ale takie promocje dodatkowo wzmagają ich aktywność w tym zakresie oraz zachęcają kolejnych Klientów do korzystania z tej prostej metody płacenia za codzienne zakupy– tłumaczy Mateusz Karewicz, odpowiedzialny za organizację loterii.Warto podkreślić, że wciąż trwa konkurs „Tu byłem w mBanku”, skierowany do osób korzystających z bankowości mobilnej. Aby wziąć w nim udział wystarczy, że Klient chociaż raz zaloguje się na konto za pośrednictwem telefonu komórkowego oraz przyśle zdjęcie lub filmik obrazujący ciekawe miejsce, w którym korzystał z serwisu mBank lajt. Dodatkowo, Klienci mBanku  mogą rejestrować się w programie rekomendacyjnym „PolecamBank”, w ramach którego za skuteczne polecenie rachunku w mBanku innej osobie otrzymują 50 zł premii.mBank jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ciągu przeszło 10. lat istnienia na rynku, otrzymał dziesiątki nagród i wyróżnień, w tym te najcenniejsze: m.in. tytuł „Złotego Banku 2010” w plebiscycie Bankier.pl i Pay U, przyznawany przez internautów (luty 2011 r.), tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator (grudzień 2010 r.) oraz przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010” (wrzesień 2010 r.).
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.