Kredyt odnawialny najbardziej popularny w sierpniu

Kredyt odnawialny najbardziej popularny w sierpniu

Według ekspertów mBanku, w sierpniu Klienci wykorzystują średnio 2,5 razy więcej środków z limitu w koncie niż w innych miesiącach roku. Wśród powodów zwiększonego zainteresowania kredytem odnawialnym można wymienić m.in. chęć sfinansowania wakacji lub szkolnej wyprawki dla dziecka. Teraz w mBanku można skorzystać z promocyjnej oferty kredytu odnawialnego bez prowizji.

Druga połowa wakacji oraz zbliżające się rozpoczęcie roku szkolnego sprawiają, że w sierpniu wydajemy więcej. Analiza sposobów korzystania z kredytów odnawialnych pokazuje, że w sierpniu Klienci mBanku zdecydowanie częściej sięgają po dodatkowe pieniądze niż w innych miesiącach roku – czynią tak nawet 2,5 razy częściej.W tym okresie domowy budżet w dużej mierze uszczuplany jest przez wakacyjne i szkolne wydatki. Jak wynika z badań Instytutu Homo Homini, średnio Polak wydaje na wakacje około 1 tys. zł na osobę. Podobną kwotę muszą przyszykować rodzice, aby zapewnić dzieciom kompletną wyprawkę szkolną z podręcznikami i przyborami szkolnymi. Do tego, nawet gdy wakacyjne wydatki finansowane są przez Klientów z własnej kieszeni, to kredyt odnawialny pomaga im w podreperowaniu domowego budżetu już po powrocie z wypoczynku.Takie wydatki mogą stanowić nieprzewidzianą pozycję w portfelu, dlatego nasi Klienci w sierpniu częściej sięgają po dodatkowe źródła finansowania. Z perspektywy Klienta, najprościej jest skorzystać z kredytu odnawialnego, który nie dość, że jest pod ręką w każdej chwili, to także pozwala na swobodną i automatyczną spłatę zobowiązania w kolejnym miesiącu – tłumaczy Jagoda Charążka, odpowiedzialna za kredyty konsumpcyjne w mBanku.Dla wszystkich Klientów, którzy chcą mieć dodatkową gotówkę na wakacjach lub już szykują się na początek roku szkolnego, mBank przygotował promocyjne warunki uzyskania kredytu odnawialnego. Dzięki nim limit kredytowy zostanie udzielony bez prowizji. Promocja przeznaczona jest dla Klientów, którzy nie posiadają kredytu odnawialnego w mBanku.Akcja już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Klientów banku. Liczba osób chcących uzyskać kredyt na preferencyjnych warunkach wzrosła o połowę od chwili jej uruchomienia – komentuje Jagoda Charążka.Specjalne warunki dostępne są także dla Klientów, którzy zechcą skorzystać z „Oferty dla Ciebie” i uzyskać kredyt, akceptując umowę w formie elektronicznej przy minimum formalności. Dziś już ok. 85 proc. wszystkich kredytów odnawialnych w mBanku uruchamianych jest przez internet.mBankjest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ciągu przeszło 10. lat istnienia na rynku, otrzymał dziesiątki nagród i wyróżnień, w tym te najcenniejsze: m.in. tytuł „Złotego Banku 2010” w plebiscycie Bankier.pl i Pay U, przyznawany przez internautów (luty 2011 r.), tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator (grudzień 2010 r.) oraz przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010” (wrzesień 2010 r.).
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.