Po przeniesieniu taniej

Po przeniesieniu taniej

Wybierając kredyt konsumpcyjny blisko 40 proc. zamożnych Polaków stawia na kredyt odnawialny. Teraz produkt ten dostępny jest w MultiBanku na promocyjnych warunkach. Z oferty skorzystać mogą osoby, które przeniosą do banku posiadaną już linię kredytową. 


- Jak wynika z raportu „Affluent Segment 2010”, zamożni Polacy jeśli korzystają z kredytów konsumpcyjnych najchętniej sięgają po kartę kredytową i kredyt odnawialny. Ten drugi wybiera blisko 40 proc. z nich. Podejmując decyzję przede wszystkim zwracają uwagę na możliwość szybkiego dostępu do pieniędzy (najważniejszy czynnik dla ponad połowy affluentów) oraz oprocentowanie i dostępną kwotę kredytu - mówi Grażyna Zawisza, wicedyrektor Departamentu Kredytów Niehipotecznych MultiBanku. – Teraz osoby zainteresowane kredytem odnawialnym mogą go uruchomić w MultiBanku na promocyjnych warunkach - dodaje Zawisza.  

Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, którzy posiadają już prawidłowo obsługiwaną linię kredytową i zechcą przenieść ją do MultiBanku. Dzięki temu zyskają atrakcyjne oprocentowanie. Zakładając MultiKonto Aquarius z kredytem w rachunku przez pierwsze sześć miesięcy wyniesie ono 6,99 proc., a w przypadku MultiKont Ja, My, Jestem - 9,99 proc. Ponadto w ramach promocji kredyt uruchamiany jest bezprowizyjnie. Klienci mogą też liczyć na podwyższenie dotychczasowego limitu.

Aby skorzystać z promocji wystarczy wypełnić wniosek o przeniesienie. Dostępny jest on w dowolnej placówce banku, za pośrednictwem multilinii oraz w przypadku klientów MultiBanku posiadających „Ofertę dla Ciebie” również w systemie transakcyjnym banku. Wnioskujący o przeniesienie kredytu powinien też zadeklarować rezygnację z kredytu odnawialnego w innym banku. 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.