Rachunek oszczędnościowy w mBanku z wyższym oprocentowaniem

Rachunek oszczędnościowy w mBanku z wyższym oprocentowaniem

Po raz kolejny mBank podwyższył oprocentowanie rachunków oszczędnościowych eMAX plus. Teraz ich posiadacze mogą cieszyć się jeszcze większym zyskiem.

Obowiązująca od 10 sierpnia br. podwyżka dotyczy wszystkich progów kwotowych dla oszczędności lokowanych na rachunkach eMAX plus. Oprocentowanie wzrosło średnio o 0,3 proc. Największa podwyżka dotyczy depozytów powyżej 200 tys. zł.Oprocentowanie rachunków oszczędnościowych uzależnione jest od zdeponowanej na nich kwoty i obecnie wynosi: 3,5% dla kwot w wysokości do 49 999,99 zł;4,0% dla kwot w wysokości 50 000 – 99 999,99 zł;4,5% dla kwot w wysokości 100 000 – 199 999,99 zł;5,0% dla kwot w wysokości powyżej 200 000 zł. Założenie i prowadzenie rachunku oszczędnościowego eMAX plus jest bezpłatne. Każdy posiadacz darmowego eKONTA może otworzyć nawet cztery rachunki oszczędnościowe, w ramach których zgromadzone środki dostępne są w dowolnej chwili.Obecna podwyżka oprocentowania jest już trzecią w ostatnim czasie. Poprzednich zmian w tym zakresie dokonano w lipcu i czerwcu, w kwietniu wprowadzono do oferty lokaty terminowe z dzienną kapitalizacją odsetek – mLOKATY plus.mBank jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ciągu przeszło 10. lat istnienia na rynku, otrzymał dziesiątki nagród i wyróżnień, w tym te najcenniejsze: m.in. tytuł „Złotego Banku 2010” w plebiscycie Bankier.pl i Pay U, przyznawany przez internautów (luty 2011 r.), tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator (grudzień 2010 r.) oraz przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010” (wrzesień 2010 r.).
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.