OFF Festival ponownie z mBankiem i... zniżkami dla Klientów
Copy

Kopiuj tekst

OFF Festival ponownie z mBankiem i... zniżkami dla Klientów

mBank już po raz piąty jest mecenasem największej imprezy z muzyką alternatywną w Polsce. Klienci banku, którzy wybiorą się na festiwal i będą na nim płacić kartami zbliżeniowymi Master Card PayPass, otrzymają 10 proc. zwrotu za każdą transakcję.  W najbliższy weekend Katowice staną się stolicą muzycznej sceny alternatywnej. Na czterech scenach wystąpi ponad 80. wykonawców, wśród nich zarówno zespoły mające uznanie szerszej publiczności, jak i te dopiero zdobywające słuchaczy. Wśród gwiazd OFF Festivalu będzie można posłuchać m.in. Lecha Janerki oraz formacji L.Stadt, Czesław Śpiewa czy Kury. Zagraniczni goście to m.in. Primal Scream, Public Image Ltd. czy Hype Williams.Pięciolecie wspierania OFF Festivalu przez mBank doskonale wpisuje się w prowadzoną właśnie kampanię marketingową największego internetowego banku w Polsce, który wbrew ogólnym trendom na rynku finansowym, w swej komunikacji nie posługuje się wizerunkiem celebrytów. Do wzięcia udziału w OFF Festivalu mBank zachęca swoich Klientów hasłem: Zobacz gwiazdy na scenie, bo nie zobaczysz ich w naszych reklamach.Dodatkowym prezentem dla Klientów mBanku i zarazem uczestników OFF Festivalu jest możliwość realizowania na terenie imprezy płatności kartami zbliżeniowymi MasterCard PayPass mBanku ze zwrotem 10 proc. wartości wszystkich przeprowadzonych w ten sposób transakcji (promocja MoneyBack).Dyrektorem artystycznym i pomysłodawcą OFF Festivalu jest Artur Rojek, lider Grupy Myslovitz. Cyklicznie organizowane wydarzenie ma za zadanie spopularyzować twórczość artystów spoza głównego nurtu muzycznego wśród szerszego grona odbiorców. Tegoroczna edycja festiwalu jest już szóstą, zaś w Katowicach OFF gości po raz drugi. mBank związany jest z festiwalem już od pięciu lat. Mecenat nad największym w kraju festiwalem muzyki alternatywnej jest nieodłączną częścią prowadzonych przez bank działań wizerunkowych, opierających się na niestandardowej komunikacji.mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ciągu przeszło 10. lat istnienia na rynku, otrzymał dziesiątki nagród i wyróżnień, w tym te najcenniejsze: m.in. tytuł „Złotego Banku 2010” w plebiscycie Bankier.pl i Pay U, przyznawany przez internautów (luty 2011 r.), tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator (grudzień 2010 r.) oraz przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010” (wrzesień 2010 r.).
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.