MultiKartowe iGranie

MultiKartowe iGranie

150 iPadów 2 to nagrody główne w rozpoczynającym się dziś konkursie MultiBanku. Mogą je wygrać klienci, którzy aktywnie korzystają z kart płatniczych banku. Uczestnicy zabawy swój wynik mogą na bieżąco śledzić za pośrednictwem specjalnej aplikacji na Facebooku.

Konkurs MultiKartowe iGranie skierowany jest do klientów indywidualnych korzystających z kart płatniczych MultiBanku. Za każdą transakcję bezgotówkową o wartości min. 5 zł uczestnik zabawy dostaje 1 punkt. Po zebraniu, w ciągu 30 dni, 40 punktów otrzymuje on nagrodę gwarantowaną – naklejkę do płatności zbliżeniowych MasterCard PayPass, zintegrowaną z jego rachunkiem.

- Produkt ten nie jest jeszcze dostępny w stałej ofercie banku. Można go otrzymać jedynie biorąc udział w konkursie – mówi Joanna Materka, naczelnik Wydziału Kart Płatniczych MultiBanku. – Oprócz naklejki uczestnicy konkursu, którzy zbiorą największą ilość punktów i dokonają transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 2,5 tys. zł, mają szansę wygrać najnowszy model iPada 2. Do zdobycia jest 150 takich urządzeń – mówi Materka.

Co ciekawe klienci posiadający profil na Facebooku będą mogli, za pośrednictwem specjalnej aplikacji, na bieżąco śledzić swój wynik. Na portalu gracze zobaczą również kto z ich znajomych bierze udział w konkursie.

Uczestnicy zabawy mogą też dodatkowo powiększyć ilość zdobytych punktów dzięki udziałowi w specjalnych akcjach oraz dokonując premiowanych przez bank transakcji.

– O tym za co można dostać ekstra punkty będziemy informować klientów na Facebooku, za pośrednictwem SMS-ów oraz wysyłając wiadomości na ich adres e-mail – dodaje naczelnik Wydziału Kart Płatniczych MultiBanku.

Konkurs potrwa do końca października br. Aby wziąć w nim udział należy wysłać SMS o treści iGranie na numer 2279 lub zapisać się za pośrednictwem aplikacji konkursowej dostępnej na stronie www.facebook.pl na profilu MultiBanku (w zakładce „Konkurs”).
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.