Wyższe oprocentowanie rachunków oszczędnościowych

Wyższe oprocentowanie rachunków oszczędnościowych

MultiBank po raz drugi w ciągu ostatnich dwóch miesięcy podwyższa oprocentowanie depozytów. Od jutra wyższe stawki obowiązywać będą dla rachunków oszczędnościowych MultiMax oraz MultiIKE.Na początku czerwca br. MultiBank podniósł o 0,2 p.p. oprocentowanie rachunków oszczędnościowych, lokat terminowych, w tym również lokat z dzienną kapitalizacją odsetek oraz walutowych.Teraz stawki rachunków oszczędnościowych wzrosną po raz kolejny. Najwyższe zmiany - o 0,6 oraz 0,5 p.p. dotyczą odpowiednio rachunku MultiMax Aquarius, dla kwot od 100 do 200 tys. zł oraz rachunku MultiIKE, czyli Indywidualnego Konta Emerytalnego.Nowe stawki obowiązywać będą od 21 lipca br. i wynoszą:
MultiMax [do 99 999,99 zł] – z 3,20% na 3,30%
MultiMax [powyżej 100 000,00 zł] – z 3,70% na 3,80%
MultiMax Aquarius [do 99 999,99 zł] - z 3,40% na 3,60%
MultiMax Aquairus [od 100 000,00 zł do 200 000,00] – 3,70% na  4,30%
MultiMax Aquairus [powyżej 200 000,00 zł] – 4,20% na  4,50%
MultiIKE  – z 4,00% na 4,50%
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.