Zmiany na multilinii
Copy

Kopiuj tekst

Zmiany na multilinii

17 lipca br. MultiBank wdrożył nowy Automatyczny Serwis Telefoniczny (AST). Dzięki wprowadzonym zmianom zmniejszono liczbę przełączeń między konsultantami oraz umożliwiono klientom realizację zleceń w języku angielskim.- Obecnie, jeszcze przed połączeniem z konsultantem, klient może precyzyjnie wybrać usługi i produkty, które go interesują. Dzięki temu zostaje on skierowany bezpośrednio do osób specjalizujących się w danym obszarze, a liczba przełączeń między konsultantami została znacznie ograniczona  – mówi Łukasz Wiktor, p.o. Dyrektora Biura Obsługi Telefonicznej. - W ramach usprawnień skrócono też odczytywane w serwisie komunikaty. Jeżeli klient posiada tylko jeden produkt danego typu, w większości funkcji czytana jest tylko jego nazwa, np. MulitKonto ja czy Multikonto Aquarius, a nie cały numer przypisany do danego rachunku – dodaje Wiktor.

Ponadto od niedzieli dzwoniąc pod numery multilinii (801 300 000 lub 42 6 300 000) klienci mogą wybrać również opcję rozmowy w języku angielskim. Po nawiązaniu połączenia, wystarczy wcisnąć na klawiaturze telefonu opcję ""9"" (""For english press nine""). Obsługa w języku angielskim dostępna jest codziennie w godzinach 08:00-22:00.Wdrożone zmiany przygotowane zostały we współpracy z firmą Interactive Intelligence.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.