Transakcje zbliżeniowe dla firm

Transakcje zbliżeniowe dla firm

Blisko 100 tys. klientów firmowych MultiBanku zyskało możliwość płacenia zbliżeniowo. Do funkcjonującej w banku karty debetowej Visa Business, dołączył plastik z logo MasterCard wyposażony w technologię PayPass. Oznacza to też, że klienci mogą teraz sami dokonać wyboru organizacji płatniczej, z której chcą korzystać.- Dotychczas w banku do rachunków firmowych wydawana była karta debetowa systemu  Visa. Po wprowadzeniu do oferty karty MasterCard Business Debit klienci zyskali możliwość wyboru organizacji płatniczej z usług, której chcą korzystać. Dodatkowo mogą też sami zdecydować czy chcą płacić zbliżeniowo czy nie – mówi Grażyna Zawisza, wicedyrektor departamentu sprzedaży MultiBanku. – Karta MasterCard wyposażona jest w system PayPass pozwalający dokonywać transakcji bezstykowych, które znacznie przyspieszają płacenie bezgotówkowo za zakupy na mniejsze kwoty. Dotychczas w technologii tej wydawane były karty płatnicze MultiBanku dla klientów indywidualnych – dodaje Zawisza.Bank przewiduje też korzystanie z obu kart debetowych udostępnionych w ramach jednego rachunku firmowego.Informacje dodatkowe:Posiadacz karty debetowej MasterCard Business MultiBanku może między innymi:dzięki technologii PayPass, samodzielnie płacić za zakupy i usługi bez podawania karty sprzedawcy,  wystarczy zbliżyć kartę do terminala, a transakcja zostanie zatwierdzona od razu, bez czekania i podpisów, transakcje do 50 zł nie wymagają też wprowadzania numeru PIN;płacić kartą prosto z firmowego MultiKonta bez prowizji;wypłacać bezprowizyjnie gotówkę w bankomatach MultiBanku, BZ WBK, eCard oraz Cash4You w Polsce oraz w wybranych bankomatach sieci Euronet (pełna lista na stronie www.multibank.pl);wypłacać gotówkę i płacić kartą za granicą bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie transakcji w walucie innej niż rozliczeniowa. Karta debetowa MasterCard Business to karta wypukła, co w praktyce oznacza  szerszą akceptowalność poprzez możliwość dokonywania płatności w  imprinterach, nadal popularnych za granicą, lub wykorzystywanych w przypadku awarii terminali elektronicznych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.