Fundusze AXA TFI dostępne w MultiBanku

Fundusze AXA TFI dostępne w MultiBanku

Oferta inwestycyjna MultiBanku poszerzona została o kolejne 8 subfunduszy zarządzanych przez AXA TFI – nowe towarzystwo współpracujące z bankiem. Obecnie w MultiBanku dostępnych jest 287 funduszy inwestycyjnych, w tym 16 z nich to produkty prestiżowe, których próg wejścia to ok. 40 tys. euro.AXA TFI to kolejne towarzystwo, którego produkty w ciągu ostatniego miesiąca zostały udostępnione klientom MultiBanku.- W połowie maja br. wprowadziliśmy do oferty 12 funduszy zarządzanych przez Aviva TFI – towarzystwo, którego produkty od dawna plasują się w czołówkach rankingów funduszy inwestycyjnych – mówi Daniel Wrzesiński, menadżer Centrum Oszczędzania MultiBanku. – Teraz do grona 18 towarzystw współpracujących z MultiBankiem dołącza AXA TFI. Dzięki temu liczba funduszy dostępnych w banku wzrośnie do 287 – dodaje Wrzesiński.Nowe fundusze klienci mogą kupować bezprowizyjnie w ramach internetowej platformy MultiBanku lub w jego placówkach. Minimalna wartość pierwszej wpłaty do funduszu AXA FIO wynosi 500 zł, a każdej kolejnej 100 zł.  - Platforma zintegrowana jest z podstawowym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym klienta, co usprawnia proces nabycia jednostek oraz umożliwia ich zakup 24 godziny na dobę – mówi Wrzesiński.Informacje dodatkoweAXA TFI działa na rynku od lipca 2010 r. W jego ofercie znajduje się  AXA FIO składający się z 8 subfunduszy:
AXA Subfundusz Akcji „Big Players”,
AXA Subfundusz Equity Active Asset Allocation (AAA),
AXA Subfundusz Akcji,
AXA Subfundusz Bond Active Asset Allocation (AAA),
AXA Subfundusz Obligacji,
AXA Subfundusz Lokacyjny,
AXA Subfundusz Zrównoważony,
AXA Subfundusz Stabilnego Wzrostu.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.