Najtańsze połączenia do wszystkich sieci w mBank mobile

Najtańsze połączenia do wszystkich sieci w mBank mobile

Wirtualny operator komórkowy mBank mobile przedłużył najtańszą na rynku ofertę, w której Abonenci mogą dzwonić za 19 gr/min do wszystkich sieci.Dzięki przedłużeniu promocji, mBank mobile pozostaje liderem wśród najtańszych operatorów na rynku. Abonenci, którzy już skorzystali z promocji 19 gr/min oraz ci, którzy dopiero do niej dołączą, będą mogli cieszyć się tanimi rozmowami aż do 2012 roku. Nieustannie obserwujemy bardzo duże zainteresowanie Klientów promocyjną stawką 19 groszy, co skłoniło nas do przedłużenia okresu obowiązywania promocji. Klienci cenią sobie tą ofertę, ponieważ opłata za minutę połączenia jest stała, nie zmienia się w zależności od pory dnia czy sieci. mBank mobile pozostaje liderem rynku, jeśli chodzi o stawki połączeń. Jako jedyni oferujemy tak niskie ceny rozmów do wszystkich sieci, nie wyłączając sieci Play i Cyfrowy Polsat - mówi Michał Szelągowski, menadżer projektu mBank mobile. Klienci, którzy już posiadają aktywną promocję nie muszą wykonywać żadnych dodatkowych czynności, by nadal korzystać z warunków promocyjnych. Wystarczy, że posiadają numer w taryfie 19gr/min.Wszyscy, którzy zechcą dołączyć do grona Klientów najtańszego w Polsce operatora MVNO, będą mogli skorzystać z promocji Starter Płaski i cieszyć się niską stawką za minutę połączenia do wszystkich sieci do 2 stycznia 2012 roku.

Stawka 19 gr/min za połączenia w mBank mobile obowiązuje wszystkich Abonentów, którzy wcześniej korzystali z promocji opartych o stawkę 19gr:
""mBank mobile + Mobile INTERNET""
""Gwarancja niskiej ceny""
""19 gr do wszystkich""
""Rozmówki polskie""
""Rozmówki polskie 2""
""Urodzinowe rozmówki polskie""
""Starter 19 groszy""
""Przenieś numer na 19 groszy""
mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. W ciągu przeszło 10. lat istnienia na rynku, otrzymał dziesiątki nagród i wyróżnień, w tym te najcenniejsze: m.in. tytuł „Złotego Banku 2010” w plebiscycie Bankier.pl i Pay U, przyznawany przez internautów (luty 2011 r.), tytuł „Banku Najbliższego Klientowi” w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator (grudzień 2010 r.) oraz przyznawane przez konsumentów „Godło Jakości Obsługi 2010” (wrzesień 2010 r.).
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.