Nowy wizerunek karty kredytowej dla firm

Nowy wizerunek karty kredytowej dla firm


Od dziś wszystkie nowowydane karty Visa Business Credit dla firm będą miały nowy wygląd. Z karty zniknie motyw samolotu, a pojawi się na niej koliber, dobrze znany z logotypu banku.

Dzięki zmianie wszystkie karty płatnicze systemu Visa oferowane klientom indywidualnym oraz firmowym zyskały spójny layout. W podobnej stylistyce utrzymane są też plastiki wydawane we współpracy z organizacją płatniczą MasterCard. Ich motywem przewodnim jest teraz koliber, symbol MultiBanku. Zabieg ten ma podkreślić branding kart i wzmocnić ich rozpoznawalność.

Z karty Visa Business Credit mogą korzystać posiadacze wszystkich rachunków firmowych MultiBanku, w tym właściciele konta MultiStarter Business, czyli przedsiębiorcy dopiero rozpoczynający działalność gospodarczą i funkcjonujący na rynku krócej niż 6 miesięcy. W ich przypadku maksymalny limit kredytowy wynosi 10 tys. zł. Po tym okresie wzrasta on do 20 tys. zł.

Dodatkową zaletą karty Visa Business Credit jest też możliwość dokonywania przelewów z karty na dowolny rachunek bankowy. Tego typu operacje traktowane są tak jak transakcje bezgotówkowe, a więc korzystając z tej opcji klient nie traci okresu bezodsetkowego.

Informacje dodatkowe:

Projekt nowej karty kredytowej dla firm powstał we współpracy z agencją graficzną Code Architecture&Design.

Parametry karty:
- oprocentowanie w skali roku: 17,0%;
- opłata za wydanie: 50 PLN (opłata jest zwracana automatycznie, jeśli w ciągu pierwszych 3 miesięcy od wydania karty klient dokona min. 3 transakcji bezgotówkowych);
- opłata roczna za użytkowanie: 50 PLN (opłata jest zwracana automatycznie, jeśli średniomiesięczna wartość lub ilość transakcji bezgotówkowych wyniesie 2 tys. PLN lub 10 transakcji);
- maksymalny limit: 20 tys. zł;
- grace period: 54 dni;
- możliwość dokonywania przelewów z karty na dowolny rachunek bankowy;
- waluta rozliczeniowa dla transakcji walutowych: EUR.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.