W oddziałach MultiBanku obsłużą klientów mBanku

W oddziałach MultiBanku obsłużą klientów mBanku

MultiBank umożliwi dokonywanie wpłat i wypłat gotówkowych klientom mBanku. Do ich dyspozycji oddana zostanie sieć 134 prestiżowych oddziałów MultiBanku.  

Jako pierwsi z usługi skorzystają klienci mBanku w Łodzi, jednak w kolejnym etapie będzie ona dostępna w oddziałach MultiBanku w całej Polsce. Oba banki są częścią Pionu Bankowości Detalicznej BRE Banku SA.

W ramach obsługi gotówkowej klienci mBanku mogą obecnie korzystać z sieci 245 maszyn depozytowych na terenie całego kraju oraz ok. 4,4 tys. bankomatów. W zakresie wpłat gotówkowych do dyspozycji klientów pozostaje także sklepy Żabka i Freshmarket. Dzięki wprowadzeniu nowej usługi, sieć ta rozszerzona zostanie o 134 prestiżowe oddziały MultiBanku w całej Polsce.

Obsługa gotówkowa w oddziałach MultiBanku stanowi uzupełnienie sprawdzającego się od lat modelu, proponowanego przez mBank, w którym codzienne wpłaty i wypłaty gotówki można wygodnie realizować we wpłatomatach i bankomatach. Nic nie stoi jednak  na przeszkodzie, aby klient mBanku, który na co dzień obsługuje się samodzielnie przez internet, w razie potrzeby wpłaty lub wypłaty większych sum mógł skorzystać z oddziałów MultiBanku - informuje Paweł Kucharski, Dyrektor banku ds. marketingu i rozwoju biznesu bankowości detalicznej BRE Banku.

Za pośrednictwem placówek MultiBanku klienci mogą jednorazowo dokonać wpłaty 10 tys. PLN, 500 EUR lub 500 USD. Natomiast wysokość jednorazowej wypłaty może wynosić minimum 20 tys. PLN, 500 EUR lub 500 USD, przy czym klienci powinni pamiętać o każdorazowym zaawizowaniu wypłaty w placówce MultiBanku.  
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.