Auto z salonu najlepiej z MultiBankiem

Auto z salonu najlepiej z MultiBankiem

Produkt MultiBanku zajął pierwsze miejsce w rankingu kredytów na zakup nowego samochodu, przygotowanym przez portal TotalMoney.pl.

W rankingu wzięto pod uwagę parametry kredytu na zakup nowego auta o wartości 50 tys. zł. Zakup miał być sfinansowany przez bank w 80 procentach. Natomiast zakładany okres spłaty kredytu wynosił 5 lat. Najlepszy, okazał się kredyt auto-moto MultiBanku z oprocentowaniem nominalnym na poziomie 7,08 proc. oraz 3 proc. prowizją. W tym przypadku miesięczna rata kredytu wyniosła 817 zł i była niższa od konkurencji nawet o blisko 30 proc., czyli około 220 zł. Tyle wynosiła różnica między wysokością raty kredytu oferowanego przez MultiBanku, a propozycją dziesiątego, zamykającego stawkę banku.  

To już kolejna wygrana MultiBanku w rankingach przygotowanych przez niezależnych analityków. Między innymi w sierpniu 2010 roku kredyt auto-moto zajął pierwsze miejsce w zestawieniu Comperia.pl. Dobre wyniki to konsekwencja wzmożonej koncentracji banku na sprzedaży kredytów niehipotecznych.

- MultiBank od ponad roku aktywnie konkuruje na rynku kredytów na zakup nowych samochodów. W tym czasie uprościliśmy procedury, uatrakcyjniliśmy parametry kredytu oraz nawiązaliśmy współpracę z ponad 150 dilerami w Polsce. Dzięki temu zwiększyliśmy pięciokrotnie miesięczną sprzedaż kredytów samochodowych, łącznie udzielając w całym 2010 r. kredytów na ponad 150 mln zł - mówi Cezary Kocik, dyrektor Bankowości Detalicznej BRE Banku ds. Sprzedaży Detalicznej i Procesów Biznesowych. – Wzrost sprzedaży cieszy tym bardziej, że wraz z nim zdobywamy uznanie coraz szerszej grupy klientów oraz jak wynika z rankingów również niezależnych ekspertów – dodaje Kocik.

Informacje dodatkowe:

Więcej na temat rankingu TotalMoney.plKredyt auto-moto – podstawowe parametry oferty:
Kwota kredytu: maks. 200 tys. PLN (maks. do 125% LTV)
Wcześniejsza spłata (całkowita lub częściowa): bez prowizji
Okres kredytowania: do 120 miesięcy
Waluty kredytu: PLN, EUR, CHF, USD
Oprocentowanie w PLN: od 6,19%
Zabezpieczenie: cesja praw z polisy AC i przewłaszczenie częściowe
Dodatkowe udogodnienia: W ramach uproszczonej procedury, klient może otrzymać kredyt bez konieczności przedstawienia dokumentów potwierdzających dochody. W przypadku kredytów do kwoty 100 tys. PLN nie wymagany jest również wkład własny.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.