Nowa twarz Biura Relacji Inwestorskich BRE Banku

Nowa twarz Biura Relacji Inwestorskich BRE Banku

Wojciech Chmielewski został nowym szefem działu relacji inwestorskich w BRE Banku, zastąpił na tym stanowisku Marcina Chanke. Będzie odpowiedzialny za utrzymywanie bieżących kontaktów z polskimi i zagranicznymi inwestorami i analitykami oraz wypełnianie przez bank obowiązków informacyjnych.

Wojciech Chmielewski wcześniej przez pięć lat pracował w banku inwestycyjnym JP Morgan w Londynie, gdzie doradzał przy projektach M&A i ofertach publicznych w Europie w sektorze instytucji finansowych, Innym istotnym elementem jego pracy było doradztwo dla spółek z sektora finansowego w Polsce i w Europie Wschodniej.

Nowy szef relacji inwestorskich BRE Banku jest absolwentem wydziału zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, oraz wydziału zarządzania Ecole Superieure de Commerce w Paryżu.

Działalność biura relacji inwestorskich  jest od wielu lat doceniana prze rynek. W 2010 roku, po raz kolejny, zespół został wyróżniony kilkoma nagrodami: za II miejsce w kategorii 'Best IR by Polish company' od IR Magazine, III miejsce w kategorii 'Best IR in Poland' od Institutional Investor (w obu przypadkach zwycięzców wyłoniono dzięki głosom inwestorów i analityków) oraz I miejsce w konkursie 'Best Annual Report 2009' (organizowanym przez Instytut Rachunkowości i Podatków).
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.