W ten weekend nie daj się ... rąbać na OC i AC!
Copy

Kopiuj tekst

W ten weekend nie daj się ... rąbać na OC i AC!

Na najbliższy weekend - od 9 do 11 kwietnia br. - mBank przygotował gratkę dla wszystkich kierowców, którzy nie lubią przepłacać za ubezpieczenia samochodowe. W tym czasie wszyscy zmotoryzowani Klienci mBanku, którzy zdecydują się na zakup polisy OC/AC otrzymają miesiąc ubezpieczenia za darmo. Dodatkowo od początku kwietnia Klienci otrzymują „Gwarancję Najniższej Ceny"" na wykupione ubezpieczenie. 

Promocja „Weekend zarąbistych cen" rozpoczyna się już o godz. 20.00 w najbliższy piątek 6 kwietnia 2010 r. i potrwa do niedzieli, 11 kwietnia. W jej ramach każdy Klient mBanku, który wykupi polisę OC/AC lub pakiet OC+AC otrzyma od mBanku jeden miesiąc ochrony ubezpieczeniowej w prezencie, a więc w każdym przypadku Klient otrzyma gratis 1/12 wysokości rocznej składki. Zostanie ona uwzględniona poprzez obniżenie wysokości każdej z rat.

Ubezpieczenie można wykupić z półrocznym wyprzedzeniem, a także podzielić płatność w najwygodniejszy dla siebie sposób - na raty miesięczne, kwartalne i półroczne. Promocja dotyczy ubezpieczeń mDirect, które zostaną zakupione za pośrednictwem internetu (wniosek powinien zostać złożony w serwisie transakcyjnym mBanku).

 Promocyjny weekend łączy się w mBanku z innymi promocjami:

Gwarancja Najniższej Ceny potrwa do 30 kwietnia br. Zgodnie z zasadami promocji, jeśli Klient po nabyciu OC/AC w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych otrzyma ofertę zakupu tańszej polisy u innego ubezpieczyciela, mBank zwróci różnicę w cenie obu polis.

Bezpiecznie za kierownicą potrwa do końca kwietnia br. Dzięki niej wszyscy Klienci, którzy zakupią polisę w mBanku będą mogli nabyć zestaw głośnomówiący Jabra Cruiser w specjalnej cenie, niższej o ok. 25 proc. od ceny rynkowej.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych
mBanku, tworzony we współpracy z BRE Ubezpieczenia, oferuje Klientom wygodne porównanie i zakup on-line polis OC i AC. W ramach usługi dostępne są produkty: HDI Asekuracja, Benefia (część Vienna Insurance Group) oraz mDirect (oferowane przez BRE Ubezpieczenia TUiR SA). W lutym 2009 r. produkt został doceniony w ramach programu „Najwyższa jakość" i utytułowany mianem „Produktu roku".
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.