iBRE- system na miarę Europy
Copy

Kopiuj tekst

iBRE- system na miarę Europy

Już po raz kolejny rynek docenił Internetowy System Bankowości Korporacyjnej BRE Banku. Tym razem  iBRE zdobył wyróżnienie w Konkursie EUROPRODUKT. Jury doceniło uniwersalną platformę finansową za kompleksowe podejście do oczekiwań użytkowników.

„Innowacyjność platformy finansowej iBRE polega na agregacji wielu usług i rozwiązań z zakresu bankowości korporacyjnej, opartej o uniwersalną technologię Internetu, która pozwala elastycznie i w krótkim czasie dostosowywać funkcje poszczególnych modułów do wymagań biznesowych i organizacyjnych klienta”
– mówi Dariusz Nalepa, dyrektor Departamentu Bankowości Transakcyjnej w BRE Banku.

„Takie podejście jest możliwe również dzięki temu, że rozwój systemu prowadzony jest w oparciu o bezpośrednią współpracę i konsultacje z klientami”- dodaje.  

Tytułem EUROPRODUKT nagradzane są produkty, które, ze względu na wysoką jakość, nowoczesną technologię produkcji oraz ciekawe wzornictwo mogą konkurować z wyrobami producentów europejskich. Firmy, których wyroby uzyskują tytuł EUROPRODUKTU, to firmy, które dążą do zapewnienia kompleksowej i profesjonalnej obsługi klientów.

Głównym celem konkursu EUROPRODUKT jest wspieranie polskiego eksportu i budowanie trwałego prestiżu krajowych przedsiębiorstw na rynku europejskim.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.