Nowa pożyczka dla firm w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Nowa pożyczka dla firm w mBanku

mBank wprowadził do oferty dla firm pożyczkę gotówkową i uruchomił nowy proces obsługi kredytowej dla aktywnych Klientów. Dzięki niemu właściciele firm łatwiej skorzystają z kredytu, a dostępny limit kredytowy sprawdzą samodzielnie za pośrednictwem systemu transakcyjnego.

W ofercie mBanku dla firm pojawiła się pożyczka gotówkowa. Produkt jest częścią nowego procesu kredytowego dla aktywnych Klientów Banku. W ramach procesu mBank automatycznie wylicza i proponuje firmom aktywnie korzystającym z jego usług i produktów limit kredytowy. Klient-przedsiębiorca może sprawdzić jego kwotę po zalogowaniu się do systemu transakcyjnego lub w jednym z punktów sprzedaży (Centra Finansowe mBanku).

W ramach uproszczonej procedury kredytowej dla Klientów firmowych dostępne będą wszystkie produkty niehipoteczne z oferty mBanku, a więc nie tylko nowa pożyczka gotówkowa, ale również limit kredytowy oraz karta kredytowa. Po podpisaniu umowy w wybranym punkcie mBanku środki zostaną uruchomione od ręki, w ciągu 15 minut.

Wprowadzenie nowego procesu kredytowego oraz pożyczki dla firm aktywnie korzystających z naszych rozwiązań jest konsekwencją przyjętej strategii mBanku, w ramach której stałym Klientom oferujemy dodatkowe możliwości
- tłumaczy Dagmara Socha, menadżer projektu w mBanku
- Z naszych obserwacji wynika, że firmy poszukują obecnie finansowania krótkoterminowego, np. w formie pożyczki. Ponadto część Klientów biznesowych, analogicznie jak w przypadku Klientów indywidualnych, wskazuje, że woli spłacać co miesiąc określoną ratę kredytu niż posiadać otwarty limit kredytowy
- dodaje Socha.

Udzielanie kredytów w ramach własnej bazy Klientów daje możliwość realizowania sprzedaży podmiotom utrzymującym stała relację z Bankiem. Dzięki temu łatwiej ocenić ryzyko kredytowe. Nowa pożyczka dla firm jest elementem unikalnego na polskim rynku produktów dla firm procesu, który zapewnia dużą wygodę, a przede wszystkim szybkość w uzyskaniu środków.

Wprowadzenie pożyczki dla firm jest także krokiem w kierunku poszerzenia oferty produktów firmowych mBanku umocnienia pozycji Banku jako lidera usług bankowych dla mikrofirm.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile.

W grudniu 2009 r. mBank w rankingu „Bank Najbliższy Klientowi"" „Dziennika Gazety Prawnej"", Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł „Złotego Banku 2009 r."", przyznany w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA „Złoty Bankier 2009"", to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.