Zarabiaj na indeksie - nowa struktura w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Zarabiaj na indeksie - nowa struktura w mBanku

mBank rozpoczął kolejną subskrypcję lokaty strukturyzowanej opartej o ceny kontraktów terminowych na warszawskiej giełdzie.

Strategia produktu Liderzy Parkietu II zakłada umiarkowany wzrost cen kontraktów terminowych na WIG20 w najbliższym roku (lokata zakładana jest na 12 mies.). Zysk uzależniony jest od wartości aktywa bazowego (kontraktu terminowego na indeks WIG20, lub innego indeksu zastępującego go, opublikowanego przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie) i z godnie z zasadami produktu: jeżeli wartość aktywa bazowego znajdzie się w przedziale 2500-2900 punktów, oprocentowanie lokaty wyniesie 10,50 proc. (według danych rynkowych z dnia 17.03.2010 r.). Ostateczna wysokość oprocentowania będzie nie niższa niż 9 proc.; jeżeli wartość aktywa bazowego znajdzie się w przedziale 2400-2500 lub 2900-3000 punktów, wówczas oprocentowanie lokaty wyniesie 3 proc.; w pozostałych przypadkach lokata zakończy się zwrotem zainwestowanych środków.

Polska znacząco zyskała w rankingach atrakcyjności inwestycyjnej, co może spowodować większe zainteresowanie wśród inwestorów zagranicznych naszym krajem oraz polską giełdą. Ponadto jako jeden z nielicznych krajów w 2009 r. miała dodatnie PKB, co także zwiększa atrakcyjność naszego kraju. W związku z tym, zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie kolejnej subskrypcji na lokatę opartą o kontrakty terminowe na WIG20
- mówi Monika Chwiedziewicz, menedżer ds. produktów inwestycyjnych w mBanku.

Subskrypcja na lokatę strukturyzowaną Liderzy Parkietu II w mBanku  trwa do 29 marca 2010 r., a minimalna kwota inwestycji to 1000 zł.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. mBank proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile. Z oferty mBanku korzysta już 2,3 mln Klientów. Ich przedstawiciele, regularnie wybierani do mRady, wraz z użytkownikami forum mBanku i bloga, tworzą mSpołeczność, pomagającą bankowi w doskonaleniu oferty.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.