Wytypuj kurs euro i wygraj!
Copy

Kopiuj tekst

Wytypuj kurs euro i wygraj!

Klienci mBanku, inwestujący w fundusze Union Investment, mogą zdobyć atrakcyjną nagrodę w najnowszym konkursie SFI.

mBank wraz z Union Investment zapraszają Klientów, korzystających z Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych, do udziału w kolejnym konkursie. Aby wziąć udział w promocji, należy złożyć zlecenie nabycia jednostek uczestnictwa jednego z subfunduszy zarządzanych przez Union Investment TFI SA w okresie od 1 do 30 czerwca br.
oraz podać prognozowaną wartość kursu średniego EUR/PLN ogłaszanego przez NBP na dzień 1 lipca 2009 roku, z dokładnością do 0,0001 PLN.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które zainwestują kwotę co najmniej
15 000 PLN w okresie trwania konkursu.
Prognozowaną wartość kursu średniego EUR/PLN ogłaszanego przez NBP na dzień 1 lipca 2009 r. Uczestnicy przesyłają na podany w regulaminie adres mailowy.

Nagrodę główną stanowi Microsoft Xbox 360 Arcade.

Zwycięzcą zostanie Klient, który do dnia 30 czerwca włącznie zgromadzi największe aktywa w subfunduszach i wskaże wartość kursu EUR/PLN na fixingu NBP na dzień 1 lipca 2009 r. najbliższą faktycznej wartości kursu.

Obecnie poprzez platformę SFI można nabyć przeszło 200 różnego rodzaju funduszy, a oferta jest stale rozszerzana. W kwietniu tego roku mBank udostępnił na platformie SFI subfundusze zarządzane przez World Investment Opportunites Funds SICAV (WIOF), rynków nieodkrytych i nierozwiniętych oraz kolejne fundusze zarządzane przez PKO TFI SA.

Inwestowanie w fundusze poprzez platformę Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych
to prosty i wygodny sposób na zarządzanie swoimi oszczędnościami. W ofercie mBanku Klient znajdzie propozycje wielu Towarzystw i fundusze należące do różnych kategorii. Dodatkowo wszystkie operacje wykonywane są w jednym miejscu - z rachunku osobistego eKONTO. Klient ma dostęp do informacji o swoich inwestycjach, 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, na stronach mBanku i przez mLinię - bez granic w czasie i przestrzeni.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.