Laur Klienta dla MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Laur Klienta dla MultiBanku

Rachunki bieżące oferowane przez MultiBank spotkały się z uznaniem Klientów biznesowych. Bank został uhonorowany LAUREM KLIENTA 2009 - ODKRYCIE ROKU w kategorii Firmowe konto dla MSP.

Nagroda za konta firmowe, to obok Godła Jakości Obsługi drugie w tym roku wyróżnienie przyznane na podstawie opinii Klientów na co dzień korzystających z usług MultiBanku.
Uznanie adresatów naszych produktów to najcenniejsze trofeum jakie można zdobyć, dlatego Laur Klienta 2009 jest dla nas ogromnym zaszczytem – mówi Cezary Kocik, Dyrektor Banku ds. MultiBanku.

MultiBank posiada gamę kont biznesowych zarówno dla rozwiniętych firm jak i dla podmiotów rozpoczynających działalność gospodarczą. Jest pionierem integracji różnych produktów i usług finansowych w ramach jednego z najlepszych w Polsce serwisów transakcyjnych umożliwiających, na przykład, jednoczesne zarządzanie finansami firmowymi i prywatnymi on-line oraz dokonywanie przelewów wewnętrznych w czasie rzeczywistym. Po zalogowaniu do serwisu, przy użyciu jednego identyfikatora i hasła, Klient uzyskuje dostęp do posiadanych w banku rachunków (prywatnych, firmowych, maklerskich, oszczędnościowych etc.).

Młodzi stażem przedsiębiorcy mogą skorzystać z pakietu MultiStarter Business oferującego bezpłatny rachunek bieżący oraz limit kredytowy w ramach Dopuszczalnego Salda Debetowego lub karty Visa Business Charge dostępnych już w pierwszym dniu funkcjonowania firmy.

Bank posiada również rozbudowaną ofertę rachunków bieżących dla rozwiniętych mikrofirm. Osoby ceniące obsługę internetową i niskie koszty mogą skorzystać z  MultiKonta e-Business Class oferującego pełną funkcjonalność rachunków elektronicznych wraz z dostępem do doradców i usług finansowych w placówkach.

Dla przedsiębiorców korzystających w zbliżonym stopniu z serwisu internetowego i obsługi w oddziałach przygotowane zostało MultiKonto Business Class. Przedstawiciele branży medycznej mają natomiast do dyspozycji specjalne MultiKonto Medicus.

Na początku czerwca 2008 w ofercie pojawił się również rachunek prestiżowy dla najbardziej wymagających Klientów – MultiKonto First Class (odpowiednik MultiKonta Aquarius dla osób fizycznych). Jego właściciele korzystają ze wsparcia dedykowanych doradców oraz możliwości negocjacji oprocentowania depozytów i warunków kredytowych.

Informacje dodatkowe:
Oferta kredytowa
MultiBank oferuje firmom:
- Dopuszczalne Saldo Debetowe
- Kredyt w rachunku bieżącym
- Kredyt obrotowy
- Kredyt inwestycyjny
- Pożyczka
- Kredyt auto-moto
- MultiKredyt Biznes
- Plan Finansowania Biznesu
- Kredyt na VAT  (dostępny wraz z produktami kredytowymi o charakterze inwestycyjnym)
- Leasing

Z pełnej gamy produktów kredytowych oferowanych przez MultiBank firma może skorzystać, jeśli istnieje na rynku powyżej 24 miesięcy oraz posiada zdolność do spłaty kredytu i, w szczególnych przypadkach, odpowiednie zabezpieczenie kredytu. W standardowej ofercie MultiBank udziela kredytów maksymalnie do kwoty 4 mln PLN.

Dla młodych firm (istniejących na rynku poniżej 12 miesięcy) MultiBank przygotował specjalną ofertę MultiStarter Business. W ramach tej oferty firma może skorzystać z kredytu od pierwszego dnia działalności (dopuszczalne saldo debetowe lub Visa Business Charge do 10 tys. zł, po 6 m-cach działalności do 20 tys. zł), bezpłatnych przelewów do ZUS i US oraz z bezpłatnej księgowości w Internecie przez pierwsze 6 miesięcy.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.