Wiosenna odwilż w hipotece
Copy

Kopiuj tekst

Wiosenna odwilż w hipotece

MultiBank wprowadził liniowe stawki marż dla kredytów hipotecznych w PLN: 2,0% i EURO: 2,5%. Nowa oferta promocyjna dotyczy również kredytów na 110% LTV.

Nowe, niższe stawki są dostępne dla wszystkich Klientów MultiBanku, bez względu na kwotę kredytu i poziom wkładu własnego. By skorzystać z oferty należy posiadać w banku rachunek zasilany pensją, kartę płatniczą oraz dwa ubezpieczenia: na życie i Pakiet Bezpieczna Spłata do kredytu hipotecznego.  

- Spodziewamy się, że drugi kwartał 2010 r. przyniesie pewne ożywienie na rynku hipotecznym w Polsce. Już dziś zauważamy rosnące zainteresowanie klientów kredytami mieszkaniowymi w PLN, również w ramach programu Rodzina na Swoim. - mówi Dominik Skrzycki, Naczelnik Wydziału Planów Finansowych w MultiBanku

- Coraz większą popularnością wśród klientów cieszą się też kredyty waloryzowane kursem euro, które jest tańsze od popularnego do niedawna franka szwajcarskiego. Dlatego filary nowej oferty stanowią właśnie kredyty w tych dwóch walutach. Chcemy dać klientom wybór narzędzi dopasowanych do ich możliwości finansowych i poziomu akceptacji ryzyka walutowego. – dodaje.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.