MotoLokata – odsetki i Jeep dla inwestorów
Copy

Kopiuj tekst

MotoLokata – odsetki i Jeep dla inwestorów

Jeep Grand Cherokee to główna nagroda w konkursie dla Klientów MultiBanku, którzy do 31 marca 2010r. założą 6 miesięczną MotoLokatę oprocentowaną na poziomie 5 proc. w skali roku. Promocyjna MotoLokata będzie wspierana działaniami marketingowymi.

- To już druga edycja lokaty, która obok gwarantowanego zysku, daje możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród, między innymi samochodu. Sukces poprzedniej edycji, widoczny w wynikach biznesowych oraz dużej liczbie zgłoszeń konkursowych, zachęcił nas do powtórzenia akcji. Zadbaliśmy aby nagroda główna, podobnie jak w poprzedniej edycji, była atrakcyjna i zgodna z oczekiwaniami naszej grupy celowej. Do współpracy zapraszamy cenionych i pewnych partnerów. Jestem przekonany, że Jeep Grand Cherokee spełni oczekiwania najbardziej wymagających fanów motoryzacji  – wyjaśnia Wojciech Bolanowski, Dyrektor Marketingu MultiBanku – Tym razem, aby wziąć udział w konkursie, należy założyć MotoLokatę i w kreatywny sposób opisać jaki powinien być sprawny bank. Spośród nadesłanych propozycji, kapituła wyłoni osobę, która otrzyma samochód Jeep Grand Cherokee oraz zwycięzców, do których trafią nagrody dodatkowe czyli notebooki i kamery cyfrowe. – dodaje Wojciech Bolanowski

Aby sprawnie założyć sześciomiesięczną MotoLokatę z minimalnym wkładem 20 tys. PLN, należy złożyć stosowną dyspozycję w serwisie transakcyjnym banku, skontaktować się z multilinią lub odwiedzić Centrum Usług Finansowych MultiBanku. Oferta dostępna jest zarówno dla obecnych jak i nowych Klientów.

Osoby chcące wziąć udział w konkursie towarzyszącym promocji, powinny założyć MotoLokatę, posiadać rachunek osobisty w MultiBanku i do 31 marca 2010 wrzucić wypełnione kupony konkursowe do urn znajdujących się w placówkach MultiBanku lub wypełnić stosowny formularz w serwisie www.multibank.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 kwietnia 2010 r.

Informacje dodatkowe

Nośniki kampanii wspierającej:

Reklama prasowa (Rzeczpospolita, Polityka, Gazeta Wyborcza, Forbes, Newsweek, Wprost), siatki wielkoformatowe w Warszawie, wyklejki na szybach placówek w całej Polsce, siatki i wyklejki na powierzchniach własnych, materiały BTL w placówkach – ulotki, plakaty, serwis www.multibank.pl, mailingi elektroniczne, SMS’y, komunikat w serwisie transakcyjnym, komunikaty w IVR.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.