Zostań mDealerem mBank mobile i gromadź darmowe doładowania!
Copy

Kopiuj tekst

Zostań mDealerem mBank mobile i gromadź darmowe doładowania!

Od 21 maja br. w mBank mobile każdy Klient może polecać  mBank mobile i otrzymywać darmowe doładowania.

Program skierowany jest do aktywnych  Klientów operatora komórkowego mBank mobile, którzy  polecą zakup startera lub złożenie wniosku o przeniesienie numeru. Za każde doładowanie poleconego Klienta, wykonane za pośrednictwem mBanku, Polecający otrzymuje gratis 10% jego doładowania. Osoba polecona otrzyma natomiast jednorazowo 50 minut na rozmowy do wszystkich sieci.

Minimalna wartość doładowania, uprawniająca do doładowania gratis, to 10 PLN. Bonusowe zasilenia są realizowane w ciągu 72 godzin. Pełen regulamin promocji znajduje się na stronie mBank mobile.

Jedynym warunkiem przystąpienia do programu jest to, aby we wniosku o zakup lub przeniesienie numeru osoby polecone wprowadziły numer telefonu osoby Polecającej.

Przeniesienie numeru do mBank mobile jest proste. Można to zrobić nie wychodząc z domu. W celu przeniesienia numeru wystarczy wypełnić prosty elektroniczny wniosek, a następnie w obecności kuriera podpisać stosowne dokumenty.

Aktualnie stawka w mBank mobile do wszystkich sieci wynosi 33 gr/min bez spełniania jakichkolwiek dodatkowych warunków.

mBank mobile to unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych. Zakupy dokonywane kartami mBanku są premiowane darmowymi minutami w mBank mobile.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.