Nowe możliwości KREDYTU gotówkowego w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Nowe możliwości KREDYTU gotówkowego w mBanku

mBank rozszerza funkcjonalność KREDYTU gotówkowego.

Uzyskanie KREDYTU gotówkowego w mBanku jest proste i szybkie. Osoby, które nie są Klientami mBanku, mogą go uzyskać w Centrach Finansowych, mKioskach lub poprzez wniosek internetowy. Klienci mBanku, którzy podpisali już Ramową Umowę Kredytową, uzyskują KREDYT gotówkowy bez wychodzenia w domu, na podstawie wniosku składanego przez Internet. Dodatkowe środki znajdują się na eKONCIE Klienta nawet w ciągu kilkunastu minut od wysłania wniosku.

mBank rozszerza funkcjonalność KREDYTU gotówkowego.

Od 20 maja br. Klienci mogą samodzielnie określać we wniosku dzień spłaty rat. W serwisie transakcyjnym pojawią się dodatkowe informacje dotyczące kredytu, obejmujące przede wszystkim termin spłaty i wysokość kolejnej raty oraz harmonogram spłat.

Klienci uzyskują możliwość dokonania częściowej lub całkowitej wcześniejszej spłaty kredytu, co powoduje automatyczną aktualizację harmonogramu spłat, dostępnego w serwisie transakcyjnym.

W ramach KREDYTU gotówkowego można uzyskać od 500 do 100 000 zł na dowolny cel. Czas kredytowania wynosi od 3 do 84 miesięcy. Spłaty można dokonywać w ratach równych lub malejących.

mBank to otwarta platforma finansowa dla nowoczesnych i wymagających Klientów, umożliwiająca swobodne zarządzanie środkami. mBank oferuje szeroki wachlarz ofert kredytowych, a wśród nich KREDYT gotówkowy, KREDYT odnawialny, KARTY kredytowe.

Obecnie z usług mBanku korzysta ponad 2,1 mln Klientów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.