Cezary Raczyński nowym prezesem mLeasingu
Copy

Kopiuj tekst

Cezary Raczyński nowym prezesem mLeasingu

Od początku kwietnia spółką mLeasing kieruje Cezary Raczyński. Na stanowisku prezesa zastąpił Mieczysława Woźniaka. Nowy, trzyosobowy zarząd tworzą teraz Cezary Raczyński oraz Piotr Baranek i Dariusz Solski.

Cezary Raczyński, dotychczasowy wiceprezes, 31 marca br. został powołany przez Radę Nadzorczą na nowego prezesa mLeasingu. Zastąpił Mieczysława Woźniaka, który po 7 latach odszedł ze spółki. Zarząd mLeasingu jest teraz trzyosobowy, od kwietnia tworzą go Cezary Raczyński oraz dwaj wiceprezesi - Piotr Baranek i Dariusz Solski.

Raczyński jest związany z Grupą mBanku od 9 lat. Przed wejściem w skład zarządu spółki, pełnił funkcję dyrektora Departamentu Zarządzania Bankowością Korporacyjną. Wraz z zespołem m.in. wdrożył CRM dla bankowości korporacyjnej, jedno z najnowocześniejszych narzędzi dla biznesu korporacyjnego. W latach 2011-2013 zasiadał w radzie nadzorczej mLeasingu, a od lipca 2013 roku był wiceprezesem zarządu spółki.

Nowy prezes mLeasingu jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Ukończył również studia MBA na National Louis University oraz program menedżerski IESE Business School w Barcelonie. Karierę zawodową rozpoczął w 1999 roku w HypoVereinsbank Polska. Następnie w latach 2000-2007 pracował w bankowości korporacyjnej kolejno Banku BPH i Banku Pekao.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.