Bezpłatne eKonto mobilne i nawet 450 zł zwrotu
Copy

Kopiuj tekst

Bezpłatne eKonto mobilne i nawet 450 zł zwrotu

Tyle zyskać może klient, który do końca lutego br. otworzy jeden z rachunków mBanku - eKonto mobilne lub eKonto mobilne plus. W telewizji aktualnie trwa kampania marketingowa promująca specjalną ofertę banku oraz Grupy AXA.

To, ile zwrotu dostanie klient, zależy od jego aktywności. Za samo założenie rachunku i zalogowanie się w ciągu 24 godzin do aplikacji mobilnej banku, mBank zapłaci 10 zł. Następnie przez pięć miesięcy od uruchomienia konta klient może zyskać 2 proc. zwrotu od wartości transakcji dokonanych dowolną kartą płatniczą banku, za pomocą telefonu, naklejki płatniczej lub usługi BLIK (maksymalnie 50 zł miesięcznie). Jeśli dodatkowo każdego miesiąca będzie przelewał na rachunek tysiąc złotych, otrzyma bonus w wysokości 40 zł.- Ponadto, za zakup wybranych ubezpieczeń oferowanych przez Grupę AXA, bank zwróci na konto klienta nawet 150 zł – mówi  Tomasz Raczyński, menadżer produktów ubezpieczeniowych w mBanku. - Zwrot naliczany będzie, jeżeli klient wykupi ubezpieczenie OC lub OC/AC, NNW Ochrona 24 w wersji premium albo skorzysta z polisy mWaleczni - ubezpieczenia na wypadek zachorowania na nowotwór. Za zakup każdego z nich może otrzymać 50 zł moneybacka - dodaje Tomasz Raczyński.
Kampania prowadzona jest w telewizji i internecie oraz sieci kin MultiKino i Helios. Reżyserem spotów jest Marcin Filipek. Kreację do kampanii przygotowała agencja Grey Group. Produkcją reklam zajęła się firma Flota Filmowa, a zakupem mediów - dom mediowy Mindshare. 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.