Prosty kredyt inwestycyjny dla MSP w ofercie mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Prosty kredyt inwestycyjny dla MSP w ofercie mBanku

Możliwość sfinansowania nawet do 100 proc. wartości netto inwestycji w uproszczonej procedurze proponuje mBank małym i średnim przedsiębiorstwom w ramach nowej oferty prostego kredytu inwestycyjnego.

Nowy produkt adresowany jest przede wszystkim do przedsiębiorstw planujących powiększenie albo odnowienie majątku firmowego tj. zakup maszyn, urządzeń oraz środków transportu.Może być również wykorzystany do refinansowania nakładów już poniesionych przez klienta na zakup środków trwałych albo, dzięki przeniesieniu kredytu inwestycyjnego z innego banku, do zoptymalizowania bieżących kosztów obsługi zadłużenia.Uproszczona procedura udzielenia kredytu obejmuje m.in. mniejsze wymogi w zakresie udziału własnego klienta oraz dokumentacyjne - do oceny kredytowej mBank nie wymaga przedkładania prognoz na cały okres finansowania oraz biznes planu.Podstawowe parametry kredytu:waluta: zloty, euro i dolar amerykańskiokres spłaty: do 5 latzabezpieczenie: przedmiot finansowania- Obserwujemy zwiększone zainteresowanie finansowaniem inwestycyjnym. Sprzyjają temu  zarówno otoczenie makroekonomiczne jak i większa dostępność kredytu bankowego. Małe i średnie firmy zwykle najszybciej reagują na szanse rynkowe. Dobre warunki wykorzystują m.in. inwestując w rozwój potencjału działalności gospodarczej. Prosty kredyt inwestycyjny jest narzędziem pomocnym w realizacji tych planów – mówi Marcin Lucimiński, kierujący wydziałem rozwoju sieci i bankowości MSP w mBanku.Prosty kredyt inwestycyjny jest propozycją w ramach oferty bankowości korporacyjnej dla małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących pełną księgowość. Szczegółowe informacje są dostępne u doradców ds. MSP w oddziałach korporacyjnych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.