mBank najbardziej innowacyjną instytucją
Copy

Kopiuj tekst

mBank najbardziej innowacyjną instytucją

mBank zdobył główną nagrodę w kategorii „Innowacyjność” w konkursie „Gwiazdy Bankowości” organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną oraz PwC. W rankingu głównym bank zajął miejsce na trzecim stopniu podium.

Kapituła konkursu „Gwiazdy Bankowości” uznała, że projekty mBanku były najbardziej innowacyjne spośród wszystkich wprowadzonych w ubiegłym roku na rynku. Członkowie Jury brali pod uwagę zarówno przełomowość wprowadzonej innowacji, jak również jej sukces rynkowy oraz „interakcję z otoczeniem, w tym z innymi branżami”. Poza opinią jury obiektywnym czynnikiem decydującym o zwycięstwie była liczba klientów, którzy z bankowości mobilnej i internetowej korzystają.mBank zgłosił trzy innowacje: bankowość mobilną, projekt „lekkich"" placówek lokowanych w centrach handlowych oraz kredyt gotówkowy, który można uzyskać przez internet i aplikację mobilną, z 30-sekundową decyzją o przyznaniu pożyczki.  - Byłem niedawno na konferencji w San Francisco w USA. Prezentowaliśmy tam naszą platformę mobilną i muszę powiedzieć, że szczególnie na Amerykanach zrobiła ona duże wrażenie – przyznał wiceprezes Hans-Dieter Kemler, odbierając w imieniu mBanku nagrodę.Z kolei w rankingu głównym, uwzględniającym nie tylko innowacje, ale również tempo rozwoju banku, jego strukturę oraz dochodowość i efektywność, mBank zajął trzecie miejsce.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.