Mieczysław Woźniak, prezes mLeasing, członkiem zarządu Leaseurope
Copy

Kopiuj tekst

Mieczysław Woźniak, prezes mLeasing, członkiem zarządu Leaseurope

Europejskie stowarzyszenie Leaseurope powołało do zarządu Mieczysława Woźniaka z mLeasing oraz Pierre-Louisa Colina z Grupy Fraikin.

Enrico Duranti, przewodniczący Leaseurope, komentując tę decyzję podkreślił, że wiele ostatnich sukcesów federacja zawdzięcza aktywnemu udziałowi przedstawicieli stowarzyszonych związków krajowych oraz paneuropejskiej współpracy w promowaniu branży. W obszarze zainteresowań Leaseurope znajdują się europejskie regulacje dotyczące wynajmu samochodów, leasingu pojazdów, maszyn i nieruchomości, rozwój tego sektora na poszczególnych rynkach europejskich, a także wspieranie wszelkich inicjatyw w ramach sektoramLeasing jest obecny na arenie międzynarodowej nie tylko we władzach Leaseurope. Prezes Mieczysław Woźniak uczestniczy także regularnie w strategicznym panelu CEO Business Council organizowanym przez Leaseurope Inni przedstawiciele mLeasing m.in. biorą udział w projekcie Future Group oraz współpracują przy przygotowaniu  opracowań i analiz na temat branży leasingowej w Europie.– Jestem przekonany, że aktywny udział przedstawiciela polskiego sektora leasingowego w Zarządzie  Leaseurope przyniesie korzyści branży zarówno w Polsce jak i w Europie. Wierzę, że moje 20-letnie doświadczenie w branży leasingowej, w tym 10-letnie zaangażowanie w działalność krajowej organizacji branżowej – Związku Polskiego Leasingu– wniosą praktyczne spojrzenie i nowe podejście do aktualnych wyzwań współczesnego leasingu – komentuje Mieczysław Woźniak.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.