Rusza kampania bankowości korporacyjnej mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Rusza kampania bankowości korporacyjnej mBanku

Ruszyła pierwsza od lat kampania bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, której celem jest wzmocnienie wizerunku mBanku  w segmencie korporacji oraz małych i średnich firm.

- Informujemy potencjalnych klientów korporacyjnych, że mBank ma pełną ofertę produktów i usług dla MSP i korporacji, szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, a przede wszystkim zadowolonych klientów – mówi Iwona Ryniewicz, dyrektor departamentu komunikacji i strategii marketingowej mBanku.Ideą spotu jest pokazanie - poprzez metaforę obrazu - kompleksowości mBanku jako partnera biznesowego. Doświadczenie, kompetencje i paleta produktowa banku pozwala osiągnąć sukces.
Kampania będzie prowadzona w najbliższych tygodniach w TVN 24 i TVN 24 BiS, Polsat News i Polsat News 2. mBank obecny będzie również w radiu TOK FM i Trójce oraz w internecie. Reklamy prasowe ukażą się z kolei w Polityce, Pulsie Biznesu, Newsweeku i Forbesie.Koncepcję kreatywną kampanii przygotowała agencja VML Poland. Produkcję spotu zrealizował dom produkcyjny Flota Filmowa. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Mindshare.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.