Bankowość prywatna mBanku na szczycie polskich i światowych rankingów
Copy

Kopiuj tekst

Bankowość prywatna mBanku na szczycie polskich i światowych rankingów

Prestiżowy brytyjski magazyn finansowy Euromoney już po raz siódmy uznał Private Banking mBanku za najlepszy w Polsce. Bank został także doceniony przez krajowych ekspertów, zdobywając po raz trzeci z rzędu najwyższą, pięciogwiazdkową ocenę w ratingu usług bankowości prywatnej miesięcznika Forbes.

Brytyjczycy co roku dokonują zestawienia najlepszych światowych instytucji świadczących usługi z zakresu bankowości prywatnej. W tegorocznym, 12. Euromoney’s Private Banking and Wealth Management Survey, w odróżnieniu od poprzednich edycji, nie były jednak brane pod uwagę wyniki finansowe. Klasyfikacja powstała w oparciu o oceny specjalistów z branży i ich nominacje, czyli recenzje, które banki otrzymały od swoich bezpośrednich konkurentów. W sondażu wzięło udział blisko 450 instytucji. Zaprezentowano rankingi dla 69 państw świata, a także zestawienie globalne i z podziałem na poszczególne regiony geograficzne. mBank został uznany za numer jeden w obszarze private banking w Polsce.

- Wyróżnienie przyznane przez Euromoney ma dla nas wartość szczególną, ponieważ świadczy o tym, że rynek międzynarodowy zauważa i ocenia pozytywnie naszą obecność oraz rozwiązania zaproponowane najzamożniejszym klientom. Na zwycięstwo w kategorii generalnej złożyły się wygrane również w podkategoriach: asset management, doradztwo inwestycyjne czy planowanie sukcesji - wyjaśnia Małgorzata Anczewska, dyrektor Biura Bankowości Prywatnej mBanku i prezes mWealth Management.Tytuł Best Private Bank in Poland nie jest jedynym, który w tym roku zdobył Private Banking & Wealth Management mBanku. W lutowym wydaniu polskiej edycji magazynu Forbes został opublikowany rating, w którym bankowość prywatną mBanku oceniono najwyżej, czyli aż na pięć gwiazdek. Bank, m.in. dzięki szerokiej ofercie inwestycyjnej (w tym autorskiej strategii Wielu Klas Aktywów, której zadaniem jest wypracowanie pozytywnej stopy zwrotu niezależnie od koniunktury giełdowej), elastycznym i innowacyjnym rozwiązaniom oraz najwyższym standardom obsługi klienta, zajął pozycję lidera trzeci rok z rzędu.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.