Kioski Aspiro będą działać pod logo mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Kioski Aspiro będą działać pod logo mBanku

Kioski Aspiro (należące do pośrednika z Grupy mBanku) zmienią wygląd i funkcję. Punkty rozmieszczone w centrach handlowych zostaną oznaczone logo mBanku i jako mKioski skoncentrują się na sprzedaży produktów własnych. Bez zmian pozostanie wygląd i model sprzedaży w pozostałych lokalizacjach, zarządzanych przez Aspiro.


Aspiro należy do Grupy mBanku i specjalizuje się w sprzedaży produktów finansowych różnych instytucji finansowych. Sieć Aspiro liczy obecnie 108, różniących się między sobą zakresem świadczonych usług i rodzajem punktów (wśród nich są kioski oraz Centra Finansowe). Dodatkowo, spółka posiada mobilną sieć sprzedaży.Od marca część lokalizacji Aspiro zostanie przekształconych w punkty sprzedaży mBanku. Mowa o kioskach umiejscowionych w 47 centrach handlowych w całej Polsce. Punkty te nadal zarządzane będą przez agentów Aspiro, ale zyskają nową nazwę i wygląd – zamiast logotypu Aspiro, na mKioskach pojawi się oznakowanie mBanku.W mKioskach dostępne będą:

· rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe dla osób fizycznych i firm;
· kredyty niezabezpieczone dla osób fizycznych i firm;
· karty kredytowe dla osób fizycznych i firm;
· karty debetowe dla osób fizycznych;
· produkty inwestycyjno-oszczędnościowe;
· ubezpieczenia do produktów kredytowych, rachunków oraz ubezpieczenia komunikacyjne.Detaliczna sieć mBanku liczy dziś 134 placówki. Do dyspozycji klientów są także konsultanci mLinii oraz usługi Ekspert online (video rozmowa z ekspertem banku).  
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.