mBank: 600 zł dla opłacających ZUS i nowe pakiety rachunków dla firm
Copy

Kopiuj tekst

mBank: 600 zł dla opłacających ZUS i nowe pakiety rachunków dla firm

Jedną z największych bolączek przedsiębiorców jest opłacanie składek ubezpieczeniowych. Od dzisiaj każdy klient, który założy jedno z nowych mBiznes kont, może zyskać nawet 600 złotych, przelewając comiesięczne składki do ZUS. mBank wprowadził również nowe pakiety rachunków dla przedsiębiorców.  

– Niskie koszty funkcjonowania firmy są szczególnie ważne dla przedsiębiorców dopiero rozpoczynających działalność. Dlatego też równocześnie z promocją wprowadziliśmy nowy rachunek mBiznes konto start, który przy minimum aktywności będzie nie tylko zupełnie bezpłatny, ale w promocji wręcz dochodowy – mówi Marek Piotrowski, zastępca dyrektora departamentu ds. produktów firmowych mBanku.Aby skorzystać z oferty należy, po otworzeniu rachunku, co miesiąc przelewać składkę do ZUS (min. 250 zł). W zamian mBank będzie przekazywał na firmowe konto 50 złotych miesięcznie. Nawet przez rok, jeżeli rozliczenie z ZUS będzie dokonywane regularnie. Łącznie daje to aż 600 złotych zysku.Dodatkowo, oprócz rachunku mBiznes konto Start, mBank rozbudowuje swoją ofertę  o mBiznes konto Standard, mBiznes konto Komfort oraz mBiznes konto Premium. Rachunki te zastąpią dostępne dotychczas mBiznes konto (oferowane od lat pod marką mBanku). Co więcej, poszczególne konta dają wiele nowych korzyści:
- bezpłatne prowadzenie rachunku,
- pakiety darmowych przelewów,
- darmowe wypłaty z bankomatów własnych,
- możliwość zwolnienia z opłat za karty debetowe,
- 10 000 zł kredytu na start,
- opieka Eksperta online w video-oddziale na mBank.pl lub w placówce mBanku.

mBank obsługuje coraz większe firmy, których oczekiwania sa zupełnie inne niż początkujących przedsiębiorców – mówi Marek Piotrowski z mBanku. – Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się zaoferować naszym klientom kilka opcji, dopasowanych do różnych wymagań. Każdy, po rozpoznaniu podstawowych potrzeb swojego przedsiębiorstwa, może dokonać optymalnego wyboru – dodaje.

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego. Pełna oferta mBanku wraz z regulaminami będącymi jej integralną częścią jest dostępna na stronie www.mbank.pl.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.