Visa Miles & More mBanku lojalnościową kartą roku
Copy

Kopiuj tekst

Visa Miles & More mBanku lojalnościową kartą roku

Karta Visa Miles & More Premium emitowana przez mBank została uznana przez ekspertów za „Najlepszą Polską Kartę Lojalnościową” 2013 roku. Karta oferuje m.in. najlepszy przelicznik mil w Polsce oraz bezpłatny dostęp do usługi concierge.

Program Miles & More to największy w Europie program lojalnościowy pozwalający gromadzić mile i wymieniać je na nagrody - przede wszystkim bilety lotnicze. Punkty przyznawane są za transakcje bezgotówkowe dokonane kartą.Nagrodzony plastik mBanku posiada obecnie najlepszy na rynku przelicznik. Jedną „milę” otrzymuje się za wydanie zaledwie 3 złotych. Dodatkowo, za pierwszą transakcję bezgotówkową klient dostaje 2 tys. „mil” w prezencie. Posiadacze karty Miles & More Premium mBanku mogą także bezpłatnie korzystać z usługi concierge w ramach, której klient może uzyskać profesjonalną pomoc m.in. w organizacji imprezy, rezerwacji biletów czy wezwaniu pomocy drogowej.– Jesteśmy dumni, że nasza praca spotkała się z pozytywną oceną ekspertów. Sukces cieszy tym bardziej, bo potwierdza go także popularność karty Miles & More wśród klientów – mówi Joanna Materka, kierująca Wydziałem Kart Kredytowych mBanku. – Karta wprowadzona został do oferty w sierpniu 2012 roku (a pod szyldem Visa w czerwcu 2013 roku). W mniej niż półtora roku, sprzedaliśmy ponad 30 tys. jej sztuk, co jak szacujemy stanowi około 1/3 wszystkich tego typu plastików dostępnych na rynku. Co więcej, statystycznie już co trzeci klient posiadający naszą kartę Miles & More skorzystał z nagrody i za zgromadzone mile poleciał do dowolnego miasta na świecie – dodaje Joanna Materka.Jury, które dokonało wyboru „Najlepszej Polskiej Karty Lojalnościowej” było złożone z reprezentantów Visa Europe, Związku Banków Polskich, Polskiego Towarzystwa Informatycznego,  Stowarzyszenia „Komputer w Firmie”, Rady Naukowo-Programowej Konferencji CEEC oraz Medien Service – organizatora Konferencji Central EuropeanElectronic Card 2013 (najważniejsze coroczne spotkanie szeroko rozumianej branży kartowej z Polski i Europy Centralnej) i Polskiej Kartowej Gali.Nagroda za najlepszą kartę lojalnościową została po raz pierwszy wręczona w 2011 roku. Ideą, która przyświeca organizatorom konkursu jest popularyzacja plastikowych kart w Polsce i podkreślanie ich roli nie tylko jako wygodnych instrumentów płatniczych, ale również narzędzi do tworzenia i utrzymywania więzi z klientami.

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego. Pełna oferta mBanku wraz z regulaminami będącymi jej integralną częścią jest dostępna na stronie www.mbank.pl.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.