Zakupy spożywcze tańsze o 10 proc. w mOKAZJACH
Copy

Kopiuj tekst

Zakupy spożywcze tańsze o 10 proc. w mOKAZJACH

Dzięki współpracy mBanku z internetowym supermarketem Frisco.pl, codzienne zakupy mogą być tańsze aż o 10 proc. Wystarczy skorzystać z mOKAZJI, dostępnej dla każdego klienta banku. To jedyna taka oferta rabatowa na polskim rynku, a zarazem oszczędność – zarówno pieniędzy, jak i czasu.

Zakupy we Frisco.pl z dostawą do domu tańsze o 10 proc. to najnowsza oferta mBanku dla klientów korzystających z mOKAZJI – unikatowego na polskim rynku programu rabatowego. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy dołączyć do platformy rabatowej (może to zrobić każdy klient indywidualny mBanku), a za zakupy w supermarkecie online zapłacić kartą banku. Maksymalny możliwy do uzyskania rabat za zakupy we Frisco.pl wynosi 100 zł, zaś oferta dostępna jest w listopadzie br.Rabaty w mOKAZJACH naliczane są automatycznie przy płatności dowolną kartą płatniczą mBanku (zarówno debetową, jak i kredytową), a klient natychmiast po zakupie informowany jest SMS-em o zaoszczędzonej kwocie. W programie rabatowym mBanku zniżki „łączą się ze sobą”, co oznacza, że obejmują one również produkty i usługi już przecenione lub dostępne w ramach innych promocji.                          

Frisco.pl to jeden z największych i najdłużej działających na naszym rynku spożywczych e-sklepów. Niedawno firma uruchomiła pierwszy w Polsce wirtualny supermarket w metrze. Ściany po obu stronach warszawskiej stacji Centrum wyklejone zostały grafikami przedstawiającymi półki sklepowe, na których pojawiło się ponad 150 produktów. Klienci mBanku mogą więc nie tylko zrobić zakupy z rabatem sprzed ekranu komputera czy tabletu, ale również kupować „wirtualnie” za pomocą smartfona, czekając na pociąg. Jest to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale i czasu.– Zgodnie z zapowiedzią, mOKAZJE wciąż się rozwijają. W naszym programie prezentowaliśmy już oferty ponad 50 partnerów, a niemal każdego dnia pojawiają się nowe. Naszą ambicją jest stworzenie platformy, która będzie towarzyszyła klientom mBanku na co dzień – niezależnie od tego czy szukają szkoły językowej, wybierają ubrania czy też robią zakupy spożywcze – podkreśla Aleksandra Król, dyrektor departamentu optymalizacji procesów sprzedaży BRE Banku.mOKAZJE zostały wprowadzona do oferty mBanku w kwietniu br. jako zapowiedź i kluczowy element projektu nowego mBanku. W pierwszych tygodniach funkcjonowania, program był dostępny jako dedykowana aplikacja na Facebooku, a od 4 czerwca można z niego korzystać także bezpośrednio w serwisie transakcyjnym. Obecnie z usługi korzysta już blisko 400 tys. użytkowników banku, co czyni z mOKAZJI jeden z największych programów rabatowych w Polsce.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.