Usługa „ekspert on line” mBanku dostępna dla wszystkich
Copy

Kopiuj tekst

Usługa „ekspert on line” mBanku dostępna dla wszystkich

Z wirtualnym ekspertem mBanku tylko w sierpniu kontaktowało się średnio 500 klientów dziennie. To prawdopodobnie największy oddział bankowy w Polsce. Usługa zdobywa popularność swoją innowacyjnością i wygodą dla użytkowania. Całodobowa pomoc eksperta, który odpowiada na wszystkie pytania dotyczące oferty banku i pomaga skorzystać z wybranej usługi jest od teraz dostępna dla wszystkich – nie tylko klientów mBanku.

Klienci banku oraz osoby, które jeszcze nimi nie są, ale zainteresowały się jego ofertą będą mogły uzyskać wsparcie konsultanta w każdej chwili, 24 godziny na dobę, bez względu na dzień tygodnia. Ekspert pomoże zarówno przy zakupie nowych produktów, jak i w trakcie realizacji codziennych operacji bankowych.- Ważną korzyścią tego rozwiązania jest możliwość prezentacji przez konsultanta materiałów multimedialnych czy przesyłania linków – mówi Łukasz Wiktor, dyrektor biura obsługi klientów mBanku. – Wszelkie formularze oraz wnioski będzie można wypełnić wspólnie, tak jak w tradycyjnym oddziale. To wielka zaleta w szczególności dla nowych klientów, którzy zazwyczaj chcą szczegółowo poznać ofertę banku i uzyskać pomoc w doborze optymalnego produktu – dodaje.Wszystko, czego potrzebuje klient żeby skorzystać z usługi ekspert on line, to komputer podłączony do Internetu z nową wersją przeglądarki i wtyczką Microsoft Silverlight. Kamera internetowa niezbędna jest tylko, kiedy chcemy by konsultant nas widział. Oprócz rozmowy video możliwe jest również połączenie audio oraz czat. Obsługa narzędzia jest bardzo prosta i intuicyjna, a korzystanie z niej jest równie bezpieczne jak rozmowa z tradycyjnym konsultantem w placówce banku. Kontakt z ekspertem odbywa się za pośrednictwem szyfrowanego połączenia i jest rejestrowany, a żeby wykonać operację finansową należy zalogować się do serwisu transakcyjnego. Oczywiście, do dyspozycji klienta pozostają także bardziej tradycyjne formy kontaktu: infolinia i placówki.

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego. Pełna oferta BRE Banku wraz z regulaminami będącymi jej integralną częścią jest dostępna na stronach: www.brebank.pl, www.mbank.pl, i www.multibank.pl. 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.