Promocyjna oferta mBIZNES konta z terminalem POS firmy montrada
Copy

Kopiuj tekst

Promocyjna oferta mBIZNES konta z terminalem POS firmy montrada

mBank i firma montrada rozszerzają współpracę. W ramach specjalnego pakietu, przedsiębiorcy zyskają bezpłatną obsługę gotówkową w placówkach MultiBanku oraz darmowe przelewy z konta firmowego, zapłacą też mniej za dzierżawę terminala. Oferta dostępna jest za pośrednictwem doradców firmy montrada.

Oferta terminali płatniczych dostępna jest w mBanku od czerwca ubiegłego roku jako usługa dodatkowa do mBiznes konta. Miesięczny koszt dzierżawy terminala POS wynosi 55 zł netto, a prowizja od transakcji to 1,69 proc. - min. 0,10 zł. Teraz bank i firma montrada rozszerzają współpracę oferując przedsiębiorcom pakiet zniżek, dzięki którym zyskają oni m.in. bezpłatną obsługę gotówkową w ponad 130 placówkach MultiBanku, przez rok możliwość wysyłania darmowych przelewów z rachunku firmowego, a także bezterminowo niższe stawki za dzierżawę terminala. Z oferty skorzystać mogą wszyscy obecni oraz nowi klienci banku.      - Posiadanie terminala POS nie tylko zwiększa bezpieczeństwo przedsiębiorcy, ograniczając obrót gotówkowy, ale także daje możliwości pozyskania nowych klientów – mówi Dagmara Socha, odpowiedzialna za produkty firmowe w mBanku. - Dla nas rozwój płatności bezgotówkowych to priorytet, który zaowocował wieloma innowacyjnymi projektami, takimi jak gadżety zbliżeniowe czy płatności telefonem komórkowym z wykorzystaniem technologii NFC. Proponując klientom firmowym możliwość dzierżawy terminala POS, wspieramy także infrastrukturę obrotu bezgotówkowego w Polsce – dodaje Socha.      - Na podstawie danych zgromadzonych podczas dotychczasowej współpracy banku z firmą montrada wynika, że grono klientów korzystających z usługi terminali płatniczych cały czas rośnie. Na skorzystania z oferty banku decydują się zarówno klienci prowadzący sprzedaż detaliczną w wyspecjalizowanych sklepach, jak również właściciele restauracji i kawiarni oraz sklepów odzieżowych. Terminale coraz częściej pojawiają się także u popularnych usługodawców, tj. w zakładach fryzjerskich czy gabinetach kosmetycznych – mówi Jarosław Archacki, dyrektor sprzedaży i rozwoju firmy montrada.Terminale firmy montrada, oprócz podstawowej funkcjonalności, umożliwiają również dokonywanie szybkich transakcji zbliżeniowych oraz pozawalają na wypłatę gotówki przez klienta w kasie sklepu (usługa cashback). Klienci wraz z urządzeniem otrzymują kompletny pakiet informacji pozwalających na aktywację i łatwe korzystanie z terminala (konfigurację Plug&Play, serwis, konserwację i umowę na akceptację kart płatniczych). Pakiet wysyłany jest w ciągu 3 dni roboczych od podpisania umowy.

W ramach pakietu klienci firmowi mBanku zyskują:
- niższą miesięczną opłatę za dzierżawę terminala;
- możliwości negocjowania i obniżenia prowizji od transakcji;
- możliwość umieszczenia bezpłatnie logo firmy na wydruku z terminala;
- darmowe przelewy internetowe z mBIZNES konta przez rok, w tym bezterminowo przelewy do ZUS i US za 0 zł;
- bezpłatne wpłaty gotówki w placówkach MultiBanku oraz we wpłatomatach;
- możliwość otrzymania 10 tys. zł „kredytu na start” w ramach specjalnej oferty dla klientów firmowych rozpoczynających działalność gospodarczą.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.