Fundusze KBC TFI w ofercie BRE Wealth Management
Copy

Kopiuj tekst

Fundusze KBC TFI w ofercie BRE Wealth Management

BRE Wealth Management - spółka będąca w ścisłej czołówce firm zarządzających aktywami zamożnych klientów - poszerza ofertę o fundusze KBC TFI.

- Fundusze KBC TFI osiągają bardzo dobre wyniki na rynku, a ich różnorodność daje ciekawe możliwości dywersyfikacji portfela. Zaproponowanie dostępu do nich klientom BRE Wealth Management jest potwierdzeniem, że stale rozwijamy naszą ofertę - mówi Grzegorz Świetlik, dyrektor ds. rozwoju oferty produktowej BRE Wealth Management. - W ten sposób konsekwentnie realizujemy strategię otwartej architektury produktowej, czyli proponowania klientom najlepszych rozwiązań inwestycyjnych dostępnych na rynku - dodaje.Dzięki nawiązanej współpracy, klienci BRE Wealth Management otrzymują możliwość inwestowania w jednostki funduszy: KBC Parasol FIO, KBC DELTA SFIO, KBC BETA SFIO, KBC GAMMA SFIO, a także IKE, IKZE oraz PSO. BRE Wealth Management jest 11. dystrybutorem KBC TFI.- Grupa BRE Bank to dla nas ważny partner, nie tylko ze względu na innowacyjność i znaną markę, ale również ze względu na jej doskonałą umiejętność współpracy z fabrykami produktów. Obecnie KBC TFI zmienia swój model biznesowy i otwiera architekturę dystrybucyjną. Rozpoczęcie współpracy z BRE Wealth Management to kolejny ważny krok w realizacji tego planu - mówi Katarzyna Szczepkowska Prezes KBC TFI.BRE Wealth Management stanowi integralną część usługi BRE Private Banking & Wealth Management. Zapewnia klientom dostęp do wiedzy wysoko wykwalifikowanych specjalistów i analityków oraz kompleksowe zarządzaniem majątkiem, w tym doradztwo inwestycyjne i asset management.Fundament budowanych strategii zarządzania majątkiem i zarządzania aktywami stanowią analizy oraz rekomendacje przygotowywane przez ekspertów zatrudnionych w spółce, jak również w podmiotach współpracujących, takich jak kancelarie prawne, doradcy podatkowi, firmy ubezpieczeniowe i towarzystwa funduszy inwestycyjnych.BRE Bank świadczy usługi bankowości prywatnej od 1995 r., dzięki czemu pozostaje jednym z najbardziej doświadczonych banków w Polsce w tej dziedzinie.Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego. Pełna oferta BRE Banku wraz z regulaminami będącymi jej integralną częścią jest dostępna na stronach: www.brebank.pl, www.mbank.pl i www.multibank.pl. 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.