Nowa strategia inwestycyjna dla klientów w BRE Wealth Management
Copy

Kopiuj tekst

Nowa strategia inwestycyjna dla klientów w BRE Wealth Management

BRE Wealth Management udostępnia klientom nową strategię inwestycyjną opartą o rynek małych i średnich spółek. To ósma modelowa strategia inwestycyjna, która znalazła się w ofercie BRE Wealth Management.

Strategia Agresywna Małych i Średnich Spółek powstała z myślą o inwestorach poszukujących ponadprzeciętnych zysków i akceptujących wysoki poziom ryzyka. Sektor małych i średnich spółek, zdaniem specjalistów z BRE Wealth Management, jest aktualnie bardzo atrakcyjny dla inwestorów. – Uważamy, że sektor małych i średnich spółek może przynieść ponadprzeciętne zyski w najbliższych trzech lub czterech kwartałach. Małe i średnie spółki wspiera także polityka niskich stóp procentowych oraz doświadczenia zdobyte w czasie ostatnich trudnych lat, które wymusiły restrukturyzacje przedsiębiorstw, a także zweryfikowały ich faktyczną kondycję finansową – mówi Paweł Bogusz, wiceprezes BRE Wealth Management.Strategią Agresywną Małych i Średnich Spółek zarządza Dominik Gaworecki. Będzie budował portfel głównie w oparciu o spółki z indeksów mWIG40 oraz sWIG80, a także małe i średnie spółki zagraniczne. Jest to już ósma strategia modelowa zarządzana w BRE Wealth Management. Aktualnie w ofercie spółki dostępne są strategie indywidualne, siedem strategii benchmarkowych oraz jedna strategia typu absolute return.Warto przypomnieć, że jedna z oferowanych przez BRE Wealth Management strategii modelowych (Strategia Agresywna Akcji) została uznana przez gazetę giełdy „Parkiet” za najlepszą strategię akcyjną w 2012 r. Zarządzany przez Dominika Gaworeckiego portfel zarobił ponad 37 proc., co oznacza, że prawie dwukrotnie pobił on indeks WIG 20.BRE Wealth Management stanowi integralną część BRE Private Banking & Wealth Management. Zapewnia Klientom dostęp do wiedzy wysoko wykwalifikowanych specjalistów i analityków oraz kompleksowe zarządzaniem majątkiem, w tym doradztwo inwestycyjne i asset management. Fundament budowanych strategii zarządzania majątkiem oraz zarządzania aktywami stanowią analizy i rekomendacje przygotowywane przez ekspertów zatrudnionych w spółce, jak również w podmiotach współpracujących, takich jak kancelarie prawne, doradcy podatkowi, firmy ubezpieczeniowe i towarzystwa funduszy inwestycyjnych.BRE Bank świadczy usługi bankowości prywatnej od 1995 .r, proponując kompleksowe zarządzanie majątkiem oraz zaawansowaną bankowość transakcyjną.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.