Analitycy Domu Maklerskiego DI BRE najlepsi na rynku
Copy

Kopiuj tekst

Analitycy Domu Maklerskiego DI BRE najlepsi na rynku

Zespół   Domu Maklerskiego DI BRE kolejny raz został doceniony przez ekspertów z   branży. W rankingu najlepszych analityków giełdowych najwyższe miejsca zajęli   Kamil Kliszcz oraz Iza Rokicka. Zestawienie zostało przygotowane przez Gazetę   Giełdy Parkiet.

Każde wyróżnienie przyznawane przez ekspertów bardzo cieszy i   motywuje. – mówi Jarosław Kowalczuk,    prezes Domu Maklerskiego DI BRE. – W tym przypadku możemy być szczególnie   dumni, bo nasi analitycy zostali docenieni przez swoich konkurentów. Uznanie   w oczach kolegów z branży jest potwierdzeniem najwyższej jakości naszej pracy   - dodaje.

Ranking Parkietu powstał na podstawie   ankiet wypełnionych anonimowo przez dwudziestu jeden analityków giełdowych.   Każdy mógł wskazać trzy osoby, z wyłączeniem siebie oraz pracowników tego   samego działu. Ankietowani wymieniali również cechy, za które najbardziej   cenią typowanych kandydatów.

Najlepszy według rankingu polski analityk giełdowy – Kamil Kliszcz   – pracuje w Domu Maklerskim DI BRE od siedmiu lat. Swoją karierę zaczynał od   praktyk w departamencie analiz, którego obecnie jest wicedyrektorem. Analizuje   spółki z sektora chemicznego i paliwowego. Pośród cech, jakimi Kamila   Kliszcza opisali ankietowani konkurenci, kilkukrotnie pojawiał się   profesjonalizm i szeroka wiedza. Dużym uznaniem ekspertów cieszą się jego   rozbudowane i wnikliwe raporty. Sam Kliszcz, w wywiadzie dla Parkietu, jako   najważniejsze cechy dobrego analityka wymienia zaangażowanie i konsekwencję,   podkreśla też rolę doświadczeń zawodowych. Drugie miejsce w rankingu zajęła   Iza Rokicka, która zajmuje się analizowaniem spółek z sektora finansowego,   głównie banków. Koledzy po fachu wskazywali na jej pracowitość, wiedzę,   profesjonalizm, wytrwałość oraz jasność w formułowaniu   przekazu.

Dom maklerski DI BRE jest jednym z najdłużej funkcjonujących na   polskim rynku kapitałowym domów maklerskich. Prowadzi działalność od 1991   roku, kierując ofertę do wszystkich aktywnych grup inwestorów zarówno   instytucjonalnych, jak też indywidualnych. Oferta brokera obejmuje pełen   zakres dostępnych na polskim rynku kapitałowym usług maklerskich – w tym   rozwiązania dla inwestorów giełdowych oraz emitentów papierów wartościowych.   Obecnie dom maklerski DI BRE obsługuje aż 300 tys. aktywnych rachunków   maklerskich i jest pod tym względem liderem rynku. DI BRE zawsze był jednym   liderów innowacji rynku kapitałowego. Przeprowadził pierwszą na polskim rynku   emisję akcji z prawem poboru, przygotował pierwszą publiczną emisję   warrantów, zawarł pierwszą w historii Giełdy Papierów Wartościowych w   Warszawie transakcję, której przedmiotem były kontrakty terminowe i   transakcję krótkiej sprzedaży. Obecnie dom maklerski  DI BRE oferuje   nowy, mobilny system transakcyjny, zaopatrzony w najnowocześniejsze znane   rozwiązania.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.