mBank premiuje za zakup funduszy
Copy

Kopiuj tekst

mBank premiuje za zakup funduszy

Krajowi inwestorzy indywidualni powracają do funduszy, dzięki czemu w maju br. ich sprzedaż netto osiągnęła poziom najwyższy od sześciu lat. Każdemu inwestorowi chcącemu wykorzystać dobrą koniunkturę funduszy akcyjnych i zrównoważonych, mBank oferuje nie tylko bezpłatny  ich  zakup, ale też zwrot części środków zainwestowanych za pośrednictwem Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych. Wysokość ""zwrotów"" zależy wyłącznie od kwoty inwestycji.

Według szacunków rynkowych analizyonline.pl, towarzystwa funduszy inwestycyjnych zanotowały w ubiegłym miesiącu najlepszy wynik sprzedaży od sześciu lat, czyli od czasu szczytu popularności wśród inwestorów indywidualnych. Dalsze przewidywania dla funduszy akcyjnych, korzystających z hossy na warszawskim parkiecie, są optymistyczne.

Dla wszystkich inwestujących, mBank przygotował promocję, w ramach której inwestorzy indywidualni mogą nie tylko nie płacić za zakup jednostek funduszy (w mBanku i MultiBanku to standard), ale też otrzymać dodatkowo część zainwestowanych środków.Zgodnie z zasadami promocji, jej uczestnik może otrzymać wynagrodzenie w postaci 1 proc. zakupionych promocyjnych funduszy. Kwota wynagrodzenia jest nielimitowana i zależy wyłącznie od wysokości środków zainwestowanych w fundusze.   - Proponowane przez nas rozwiązanie  - czyli platforma Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych -  bije rekordy popularności. W ostatnich trzech miesiącach zwiększyliśmy poziom aktywów w banku o ponad 800 mln zł. Większość z zainwestowanych środków klienci mBanku zgromadzili do tej pory w funduszach akcji – mówi Janusz Mieloszyk, Dyrektor Departamentu Produktów Oszczędnościowych i Inwestycyjnych. – Z drugiej strony,  przygotowana przez nas promocja ma na celu zachęcenie do inwestowania osób, które do tej pory nie korzystały z tej formy lokowania kapitału. Chcemy im pokazać, że inwestowanie może być opłacalne już na samym starcie – dodaje. Promocyjnym zasadom podlega oferta sześciu TFI z oferty mBanku (wśród nich Allianz, ING, Investors, Ipopema, KBC oraz PZU). Zainwestować można w 22 fundusze, w większości akcyjne oraz zrównoważone.Supermarket Funduszy Inwestycyjnych mBanku to internetowe narzędzie do zarządzania inwestycjami, w ramach którego bank oferuje:bezpłatny rachunek do obsługi funduszy i brak kosztów za wyjście z funduszu, możliwość sprzedaży i nabycia jednostek funduszu w dowolnym momencie, wygodny dostęp 24h/dobę z dowolnego miejsca na świecie przez internet i telefon oraz sieć oddziałów w Polsce, profesjonalne analizy, informacje, rankingi funduszy oraz dodatkowe narzędzia udostępnione na stronach www. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej banku: http://www.mbank.pl/promocja.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.