Nowe TFI w ofercie mBanku i MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Nowe TFI w ofercie mBanku i MultiBanku

Oferta mBanku i MultiBanku powiększa się o kolejne TFI. Tym razem klienci będą mogli zainwestować także w fundusze KBC Parasol FIO.

mBank i MultiBank zwiększają liczbę dostępnych on-line funduszy inwestycyjnych, dołączając do grona współpracujących TFI ofertę KBC Parasol FIO.Obecnie na platformie inwestycyjnej mBanku dostępnych jest 15 TFI, a w MultiBanku – 17. Towarzystwa oferują fundusze różnych klas i kategorii. Jednostki funduszy można nabywać bez opłat i prowizji, a zlecenia składać przez całą dobę.W ofercie KBC Parasol FIO do wyboru są następujące subfundusze:
•KBC Akcji Małych i Średnich Spółek
•KBC Akcyjny
•KBC Aktywny
•KBC Papierów Dłużnych
•KBC Pieniężny
•KBC Stabilny
•KBC Globalny Akcyjny
•KBC Globalny Stabilny
•KBC Zmiennej Alokacji
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.