Majowe zakupy z kredytem mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Majowe zakupy z kredytem mBanku

W okresie majowych zakupów i wzmożonych przedwakacyjnych potrzeb Klientów, mBank proponuje KREDYT gotówkowy.

W mBanku Klienci mogą uzyskać KREDYT gotówkowy w wysokości od 500 do 100 000 zł na okres od 3 do 84 miesięcy, bez zbędnych formalności. Oprocentowanie kredytu wynosi od 12,80%.

Środki pozyskane w ramach kredytu są udostępniane na rachunku, z którego Klienci mogą wykonać przelew lub zrobić zakupy przez Internet, np. w mSzopie, który przygotował specjalnę ofertę dla Klientów mBanku. Za pomocą karty płatniczej, wydawanej do kredytu, mogą również pobrać gotówkę z bankomatu lub zapłacić za zakupy,

KREDYT gotówkowy zapewnia szybkie pozyskanie środków na indywidualne potrzeby lub spłatę innych kredytów, przy minimum formalności. Wstępna decyzja kredytowa podejmowana jest nawet w 15 minut
. - mówi Darin Asiedu, menadżer KREDYTU gotówkowego w mBanku.
- Kredyt można uzyskać w mKioskach i Centrach Finansowych mBanku oraz za pośrednictwem strony internetowej www.mBank.pl.

Przypominamy, że w mBanku po podpisaniu Ramowej Umowy Kredytowej Klienci mają możliwość uruchomienia kredytu na podstawie wniosku elektronicznego, bez wychodzenia z domu i dodatkowych formalności. Wystarczy, że Klient raz w obecności Kuriera lub przedstawiciela mBanku, podpisze taką umowę. Na jej podstawie można łatwo i szybko zawierać Umowy kredytu przez internet, w systemie transakcyjnym mBanku z wykorzystaniem hasłem smsowych lub jednorazowych.

mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm. mBanku zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.