Pobiegnij na 100% za 50% w mBank Łódź Maratonie!
Copy

Kopiuj tekst

Pobiegnij na 100% za 50% w mBank Łódź Maratonie!

mBank wydłużył czas obowiązywania promocyjnej ceny za opłatę startową w maratonie.

W związku z długim weekendem majowym mBank przedłużył termin wnoszenia opłaty startowej za maraton i półmaraton z 50% zniżką Promocja potrwa do 6 maja br. włącznie.

Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej www.maraton.com.pl
Biegacze mają do wyboru: maraton (42 km 195 m), półmaraton (21 km 97,5 m) i bieg charytatywny na 10 km. Udział w biegu charytatywnym będzie miał szczególne znaczenie, ponieważ większą część dochodu z zapisów organizatorzy przekażą na cel dobroczynny.

Aktualny regulamin biegów jest dostępny w serwisie maratońskim.

Opłata startowa obejmuje:

•    numer startowy;

•    torbę na odzież;

•    t-shirt;

•    możliwość skorzystania z noclegu na sali gimnastycznej;

•    żywność, napoje i odżywki w punktach żywieniowych;

•    udział w Pasta Party;

•    atrakcyjne pakiety startowe.

Przypominamy, że start imprezy odbędzie się 17 maja br. o godzinie 9:00 na rynku łódzkiej Manufaktury. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zachęcają kibiców. Prócz gwarantowanych emocji, związanych z dopingowaniem biegaczy, przez cały dzień scena główna na rynku Manufaktury będzie tętnić życiem. Punktem kulminacyjnym będzie wieczorny koncert zespołu Myslovitz.

Dodatkowe informacje o 6. mBank Łódź Maratonie:
Strona internetowa:
www.maraton.com.pl
Organizator tytularny:
mBank
Organizator wykonawczy:
agencja Walk Group. Walk to grupa marketingowa oferująca usługi w zakresie komunikacji zintegrowanej. Na Walk Group składają się: Walk Production - event marketing, Walk the Line - ATL, BTL oraz Walk&Talk - Public Relations.

Przemysław Walewski, dyrektor 6. mBank Łódź Maratonu: maratończyk i dziennikarz, wydawca i redaktor naczelny Polskiego Portalu dla Biegaczy wszystkoobieganiu.com.pl oraz redaktor polskiej edycji magazynu „Runners' World", wiceprezes Polish Association of Master Athletes.  Wziął udział w ponad 1 000 biegów; ma na swoim koncie dwa złote medale Mistrzostw Europy Masters w maratonie, jest aktualnym mistrzem Polski w półmaratonie (M40).


Partnerzy:

•    Urząd Miasta Łodzi

•    Centrum Manufaktura


Łódzki maraton został oficjalnie zgłoszony do kalendarzy:


•    AIMS/IAAF (Międzynarodowe Stowarzyszenie Imprez Biegowych)

•    PSB (Polskie Stowarzyszenie Biegów)

•    PZLA (Polski Związek Lekkiej Atletyki)

•    ŁOZLA (Łódzki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki)
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.