Serwisy mBanku, MultiBanku i BRE Banku są już dostępne
Copy

Kopiuj tekst

Serwisy mBanku, MultiBanku i BRE Banku są już dostępne

Aktualizacja:
Informujemy, że serwisy informacyjne i transakcyjne mBanku i MultiBanku są już dostępne dla klientów.
Pieniądze klientów były i pozostają bezpieczne.
Podczas utrudnień w dostępie do serwisów klienci mogli realizować operacje za pośrednictwem mLinii i multilinii oraz w placówkach MultiBanku.
Uprzejmie przepraszamy klientów za wcześniejsze niedgodności.


***
Informujemy, że obecnie strony informacyjne oraz serwisy transakcyjne mBanku i MultiBanku mogą być niedostępne. Mogą też występować utrudnienia w dostępnie do stron informacyjnych BRE Banku (serwis transakcyjny iBRE funkcjonuje bez zakłóceń pod adresem www.iBRE.com.pl). Trwają prace nad jak najszybszym przywróceniem ich dostępności.
Klienci detaliczni mogą realizować bieżące operacje za pośrednictwem operatorów mLinii (tel. 801 300 800 lub 42 6 300 800) i multilinii (tel. 801 300 000 lub 42 6 300 000) - opłaty za wykonywanie czynności będą zwracane automatycznie.Dodatkowo, klienci MultiBanku mogą realizować operacje w placówkach banku - także w tym wypadku opłaty za wykonywane czynności będą zwracane.Autoryzacje transakcji realizowanych kartami płatniczymi mBanku i MultiBanku odbywają się bez utrudnień.Zapewniam też, że pieniądze klientów mBanku i MultiBanku są bezwzględnie bezpieczne.Uprzejmie przepraszamy za utrudnienia."
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.