Analitycy DI BRE kolejny raz wśród najlepszych w rankingu Forbesa
Copy

Kopiuj tekst

Analitycy DI BRE kolejny raz wśród najlepszych w rankingu Forbesa

Zespół analityków domu maklerskiego DI BRE od lat jest doceniany przez rynek, jako najwyższej klasy profesjonaliści.  W tym roku, wyróżnieni przez inwestorów instytucjonalnych  zostali Kamil Kliszcz, Iza Rokicka oraz Michał Marczak. Oceniano m.in. kompleksowość, profesjonalizm, przydatność  oraz jakość raportów.  

- Nasi analitycy po raz kolejny  zostali uznani za jednych z najlepszych w Polsce w prestiżowym zestawieniu Forbesa, przygotowywanym na podstawie ocen inwestorów instytucjonalnych – mówi Jarosław Kowalczuk,  prezes domu maklerskiego DI BRE. – Obecność w ścisłej czołówce rynku jest ogromnym wyróżnieniem, pokazuje bowiem, że nawet w trudnych czasach nasz zespół potrafi trafnie ocenić potencjał inwestycji na rynku kapitałowym – dodaje.Przedstawiciele inwestorów instytucjonalnych oceniali współpracę z zespołami analityków 36. działających na rynku biur, które mają pod zarządem aktywa o łącznej wartości 300 mld złotych.  Każdy z głosujących przyznawał oceny od 1 do 5 w czterech kategoriach. Pod uwagę brano kompleksowość oferty, profesjonalizm, jakość przygotowywanych przez dany zespół raportów oraz ich przydatność. Autorzy rankingu zauważają, że dom maklerski DI BRE inwestuje w rozwój swoich młodych analityków, którzy nie obawiają się formułować odważnych opinii.Na drugim miejscu w rankingu Forbesa znalazł się Kamil Kliszcz, który w ubiegłym roku był piąty. Na piąte miejsce z ósmego awansowała Iza Rokicka, a zaraz za nią znalazł się Michał Marczak.Analitycy domu maklerskiego DI BRE cały czas pogłębiają swoją wiedzę na temat sektorów, którymi się zajmują oraz utrzymują stały kontakt z zarządami spółek. Ogromną przewagą domu maklerskiego DI BRE jest zintegrowany zespół profesjonalistów, którzy wymieniają się codziennie informacjami, dzięki czemu ich analizy są bardziej kompleksowe.  Właśnie dlatego ich praca ma większą wartość dla osób zarządzających funduszami, które na tej podstawie podejmują decyzje inwestycyjne.

- Cieszymy się, że wszechstronność naszych analityków, a przede wszystkim jakość przygotowywanych przez nich raportów jest po raz kolejny oceniana tak wysoko na rynku. W szczególności, że dotyczą one wielu  trudnych sektorów, jak m.in. paliwa, energetyka, finanse, czy górnictwo  – mówi Michał Marczak, szef zespołu analiz DI BRE. – Nasz cały zespół pokazuje nie pierwszy raz, że mimo ciężkiej sytuacji w branżach, którymi się zajmujemy, potrafimy celnie i świeżo spojrzeć na rynki i wesprzeć naszych klientów – dodaje.dom maklerski DI BRE jest jednym z najdłużej funkcjonujących na polskim rynku kapitałowym domów maklerskich. Prowadzi działalność od 1991 roku, kierując ofertę do wszystkich aktywnych grup inwestorów zarówno instytucjonalnych, jak też indywidualnych. Oferta brokera obejmuje pełen zakres dostępnych na polskim rynku kapitałowym usług maklerskich – w tym rozwiązania dla inwestorów giełdowych oraz emitentów papierów wartościowych. Obecnie dom maklerski DI BRE obsługuje aż 300 tys. aktywnych rachunków maklerskich i jest pod tym względem liderem rynku. DI BRE zawsze był jednym liderów innowacji rynku kapitałowego. Przeprowadził pierwszą na polskim rynku emisję akcji z prawem poboru, przygotował pierwszą publiczną emisję warrantów, zawarł pierwszą w historii Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie transakcję, której przedmiotem były kontrakty terminowe i transakcję krótkiej sprzedaży. Obecnie dom maklerski  DI BRE oferuje nowy, mobilny system transakcyjny, zaopatrzony w najnowocześniejsze znane rozwiązania.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.