BRE Bank najlepszy w 20. edycji prestiżowego konkursu Global Finance
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank najlepszy w 20. edycji prestiżowego konkursu Global Finance

BRE Bank otrzymał tytuł „Najlepszego banku w Polsce”  przyznawany przez magazyn Global Finance. Międzynarodowe jury podkreśliło wysoką ocenę innowacyjności banku. Nagroda została przyznana w corocznym konkursie „Best Emerging Market Banks In CEE”.

Nagroda dla BRE Banku została przyznana przez międzynarodową kapitułę, która oceniała banki prowadzące działalność na rynkach wschodzących. Brano pod uwagę m.in. wzrost aktywów, wyniki finansowe, jakość obsługi klienta czy konkurencyjność cenową oferty. Istotnym kryterium był również poziom innowacyjności danej instytucji finansowej. Wśród banków w regionie, za najlepsze w swoich krajach uznano między innymi węgierski OTP i ukraiński PrivatBank.– Rok 2012 był najlepszym rokiem w historii BRE Banku. Docenili to także międzynarodowi eksperci,dzięki którym po raz kolejny zostaliśmy uznani za najlepszy bank w Polsce – mówi Przemysław Gdański, członek zarządu BRE Banku ds. bankowości korporacyjnej. – Szczególnie ważne jest to, że zajmujemy czołową pozycję w rankingu, którego ważnym elementem jest ocena innowacyjności banku – dodaje.– W ubiegłym roku po raz pierwszy w historii Grupa BRE Banku wypracowała 1,2 mld zł zysku, co jest rekordem. Jednocześnie w mBanku i MultiBanku udawało nam się skutecznie pozyskiwać klientów oraz zdobyć prestiżowe wyróżnienia za wysoką jakość obsługi. Wyróżnienie Global Finance potwierdza, że potrafimy prowadzić efektywny biznes pozostając bankiem innowacyjnym i docenianym przez klientów oraz niezależnych ekspertów – komentuje Cezary Kocik, członek zarządu BRE Banku ds. bankowości detalicznej.

BRE Bank jest w trakcie wdrażania projektu, który ma odpowiadać na zmieniające się potrzeby klientów i ich coraz większe wymagania wobec instytucji finansowych. Oprócz uruchomienia nowej bankowości elektronicznej, zwanej nowym mBankiem, do końca roku wszystkie podmioty grupy BRE zmienią nazwę oraz identyfikację wizualną i działać będą pod jedną marką. Wkróce zmodernizowany zostanie również system bankowości transakcyjnej dla firm.Magazyn Global Finance już od 20. lat przyznaje nagrody dla najlepszych banków działających na rynkach wschodzących, w tym również w Europie Środkowo-Wschodniej. Nagrody przyznawane są na podstawie badania ankietowego oraz zebranych opinii i ocen analityków oraz doradców bankowych. Tytuł najlepszego banku w Polsce to nie pierwsza w tym roku nagroda przyznana przez międzynarodowe gremium. W lutym bankowość prywatna BRE Banku została po raz 6. została nagrodzona tytułem „Best Private Banking in Poland” przez brytyjski magazyn finansowy Euromoney Magazine.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.